Za vším hledej kocoura! Jarní queer romance, ve které láska jen kvete.

Teo se nedávno přestěhoval z Prahy na střední Moravu a zatím si na nový život těžce zvyká. Nikoho tady nezná, připadá si sám, tím spíš, že se celá rodina vyrovnává s tetinou smrtí a provozováním kavárny, kterou po ní převzali. S novým prostředím se nechce sžívat, když se na vysokou stejně hodlá vrátit do Prahy. A jistý protivný Villy mu taky dvakrát nepomáhá.

Villy se cítí uzavřený ve své sociální bublině a celý svět mu spíš hraje na nervy. Jeho utajovaný vztah se patrně bortí, rodina ho nerespektuje a sám vlastně neví, co od sebe čeká. K tomu vypomáhá v rodinném bistru, kterému se najednou objevila silná konkurence. Tea, syna majitelky kavárny, od začátku nemůže vystát.

Kocour Tuňák je spokojený, když dostane nažrat, jinak všechny nesnáší. Přesto ale dokáže přimět dva nepřátele, aby spolupracovali… a možná víc než to.

Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Přichází Lásky čas

Přichází Lásky čas

Blíží se květen, měsíc zamilovaných, a proto jsme si pro vás připravili dvě skvělé romantické novinky. Můžete se těšit nejen na další příběh z pera Mariany Zapaty (Stačí si počkat), který vyjde na začátku května, ale už tento týden se na pultech knihkupectví objeví jiná třešnička na dortu plném romantiky – Lásky čas.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 312
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 18.04.2024
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,347 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Tereza Šrámová
EAN 9788025367094
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Adéla Rosípalová

Adéla Rosípalová

Adéla Rosípalová příběhy tvoří prakticky bez ustání už od doby, co udržela tužku v ruce. Pochází z Mohelnice, v současnosti studuje českou a anglickou filologii na Univerzitě Palackého v Olomouci a vášeň pro oba jazyky úročí i jako lektorka. Láska ke knihám ji přivedla i do knižní blogosféry, v níž se pohybuje od roku 2013. A pokud zrovna nečte ani nepíše, pravděpodobně se dívá na animáky, sedí u klavíru nebo cestuje po krásách Česka.

Zobrazit profil autora

Autor

Alena Štraubová

Alena Štraubová

Alena Štraubová literaturu milovala už odmalička. Nejprve jen jako čtenář, později i jako tvůrkyně. Literatura se promítá do každého aspektu jejího života, proto se ji spolu s českým jazykem rozhodla studovat na Pedagogické fakultě UK v Praze. Momentálně své knižní nadšení předává i svým studentům jakožto učitelka českého jazyka a literatury na střední škole.

Zobrazit profil autora