Přichází Lásky čas

Aktuality Knižní novinky

Blíží se květen, měsíc zamilovaných, a proto jsme si pro vás připravili dvě skvělé romantické novinky. Můžete se těšit nejen na další příběh z pera Mariany Zapaty (Stačí si počkat), který vyjde na začátku května, ale už tento týden se na pultech knihkupectví objeví jiná třešnička na dortu plném romantiky – Lásky čas.

Při tvorbě knihy spojily síly dvě autorky, které rozhodně umí psát – Adéla Rosípalová a Alena Štraubová. Není náhoda, že se obě jejich prvotiny skvěle umístily v HumbookAwards a už jsme je museli několikrát dotiskovat. Adéla Rosípalová získala loni za Zlomky nekonečna druhé místo v kategorii Nejlepší česká kniha, Alena Štraubová se s Létem mezi řádky letos ve stejné kategorii umístila na třetím místě, druhé místo ale ukořistila v nové kategorii Nejoblíbenější český debut. 

Jak si povede jejich společná novinka příští rok, o tom rozhodnete opět vy svými hlasy. „Jarní queer romanci, ve které láska jen kvete“ doporučujeme všem milovníkům vtipných dialogů, hate-to-love romantiky, a hlavně fanouškům kaváren, pečení a koček. Proč koček? Na to přijdete, až si Lásky čas přečtete. Tak příjemné láskyplné čtení! ♥