Soumrak Edenu


Lucie Ortega

Temná fantasy od autorky hitu Světla nad močálem

Dva tisíce let po odchodu andělů je Eden sužován úpadkem, jehož příčina zůstává neznámá. Pravověrní z něj viní Heretiky a jejich zapovězenou magii, a napětí mezi oběma skupinami nebezpečně stoupá.

Chrámová tanečnice Ada Efron žije posledních sedm let jako Pravověrná. Tají své heretické kořeny a snaží se zapomenout na to, že kdysi přísahala pomstu vrahovi svých rodičů. Když je však její identita prozrazena a její nový život se ocitne v troskách, Ada ví, že přišel čas odplaty. Dokáže zjistit, co se přesně stalo o Noci velké očisty, kdy její rodiče zemřeli? Stihne vraha najít, než v Edenu vypukne válka? A pokud ho najde, bude dost silná, aby ho porazila?

Více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

MAKING OF 6: Soumrak Edenu

MAKING OF 6: Soumrak Edenu

V dnešním článku vám opět přinášíme nahlédnutí pod pokličku tvorby knihy, tentokrát Soumraku Edenu – chystané novinky do Lucie Ortegy. Lucie se s vámi podělí o to, jak vznikala obálka téhle dark fantasy. A třeba vás i navnadí, abyste si za tři týdny tuhle novinku prohlédli v knihkupectví pěkně zblízka.

Více informací

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 416
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 05.10.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,447 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Lukáš Vašut
EAN 9788025364918
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

Databazeknih.cz - Soumrak Edenu


„Líbilo se mi, jakým způsobem byl vytvořen tamější svět vytvořen a jeho přísný řád. Zápletka byla také skvělá, po většinu čtení jsem byla napjatá a téměř jsem ji nedokázala odložit, protože jsem potřebovala vědět, jak to bude pokračovat.“

Autor

Lucie Ortega

Lucie Ortega

Narodila se v Praze roku 1985. Vystudovala mezinárodní obchod, aby zjistila, čím se živit nechce, a raději začala pracovat jako lektorka a koučka. V současnosti se také věnuje copywritingu a pod pseudonymem Lorena kreslí fotorealistické portréty tužkou. Ráda cvičí jógu, miluje přírodu a zajímá ji psychologie, mytologie a pár dalších věcí končících na –ie. Doma má dva malé a jednoho velkého muže. Psaní miluje od dětství. Většina jejích děl se nese ve stylu magického realismu nebo fantasy.

Zobrazit profil autora