NARNIE – Kůň a jeho chlapec

3. díl


C. S. Lewis

Nenechte si ujít bestseller, který nadchl miliony čtenářů

3. díl světového fantasy bestselleru.

DIVOKÝ CVAL ZA SVOBODOU

NARNIE… kde koně mluví… kde se rodí zrada… kde čeká osud.

Dva uprchlíci spojí své síly k zoufalému útěku. Ačkoli jejich jediným cílem je uniknout svým tvrdým, nesvobodným životům, ocitnou se brzo v samém středu strašlivé bitvy. Je to bitva, která rozhodne o jejich osudu i o osudu celé Narnie.

Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel - do Narnie! Vydejte se společně s malým chlapcem Šastou a jeho mluvícím koněm na cestu plnou záhad, nebezpečí, intrik a strachu. Podaří se Šastovi najít vytouženou Narnii a rozluštit záhadu vlastního původu? Dokáže odvrátit nebezpečí, které Narnii hrozí?

„Lewis možná více než ostatní autoři 20. století jaksi donutil své čtenáře a posluchače, aby se naučili pracovat a žít se svými vlastními filozofickými domněnkami.“

- LOS ANGELES TIMES

Více
199 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 232
Datum vydání 18.05.2015
Formát 135x203 mm
Hmotnost 0,239 kg
Jazyk čeština
Původní název The Chronicles of Narnia 3- The Horse and His Boy
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Volhejnová
EAN 9788025323267
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

C. S. Lewis

C. S. Lewis

Clive Staples Lewis byl irský spisovatel, básník a profesor anglického jazyka a literatury na univerzitě v Oxfordu. Od mládí ho fascinovala severská a řecká mytologie, měl rád legendy a pohádkové příběhy. Byl blízkým přítelem J. R. R. Tolkiena, autora Hobita a Pána prstenů. Jeho nejznámějším dílem je série knih Letopisy Narnie. Lewisova díla byla přeložena do více než třiceti jazyků včetně češtiny. Knih z této série se prodalo více než sto milionů výtisků. Některá Lewisova díla byla zpracována jako divadelní nebo filmové adaptace.

Zobrazit profil autora