Koruna z kostí a zlata


Jennifer L. Armentroutová

Pokloňte se své královně, nebo před ní vykrvácejte. Třetí díl bestsellerové fantasy série

Poppy by ani ve snu nenapadlo, že někdy zažije lásku, jakou našla u prince Casteela. Chce si užívat svého štěstí, ale předtím se musí rozhodnout, jestli přijme korunu z kostí a zlata. Vždy toužila po kontrole nad vlastním životem, ne nad ostatními. Jakmile však vyjdou na světlo hříchy království, povstane i dávná síla ohrožující vše, za co Poppy a Casteel bojovali. Oba tak brzo zjistí, jak daleko jsou ochotni zajít pro svůj lid – i jeden pro druhého.

Více
599 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 632
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 10.11.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,878 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název The Crown of Gilded Bones - Blood and Ash Book 3
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025361160
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

knihydobrovsky.cz - Koruna z kostí a zlata


...„V konečném důsledku „Koruna z kostí a zlata“ potěší všechny sorty čtenářů, protože si v ní každý něco najde. Romantické duše se budou rozplývat nad výborně fungující chemií mezi Casteelem a Poppy, dobrodružné srdce zaplesá nad komplexností světa, do něhož je dějová linie zasažená, a intrikáře příjemně pohladí velké množství pletich i zvratů.“..

Autor

Jennifer L. Armentroutová

Jennifer L. Armentroutová

Jednička v žebříčku New York Times a mezinárodně nejlépe prodávaná autorka žije v Shepherdstownu v Západní Virginii. Když není Jennifer hluboce zabraná do psaní, ráda čte, sleduje opravdu špatné filmy o zombících a předstírá, že píše. O dráze spisovatelky začala snít v hodinách algebry, během nichž většinou psala krátké povídky… což vysvětluje její žalostné známky z matematiky. Jennifer píše knihy pro mladé dospělé, v nichž se věnuje nadpřirozenu, science fiction, fantasy i současným tématům. Mimořádně úspěšná je její sága Z krve a popela a navazující řada Žár těla a ohně. Jako J. Lynn vydala romantickou sérii Počkám na tebe. Lásku a erotiku spojuje také její trilogie o bratrech Gambleových zahrnující knihy Svědek v pokušení, Hráč v pokušení a Ochránce v pokušení.

Zobrazit profil autora