Nové příběhy se šťastným koncem – Poraněný sokol | Albatros media
Nové příběhy se šťastným koncem – Poraněný sokol
P

Nové příběhy se šťastným koncem – Poraněný sokol


Michal Belšán

i Připravujeme

Bude sokol, který narazil do skleněné bariéry, zase létat? Příběh z české přírody, který se skutečně stal.

Příběh z české přírody, který se skutečně stal! Konec školního roku se blíží a František už myslí jenom na prázdniny. Když cestou z parku uslyší podivnou ránu, netuší, že jedno velké dobrodružství zažije už teď. U skleněné protihlukové bariéry najde ležet poraněného sokola. Co dělat? František to vidí jednoduše. Uzdraví sokola a potom budou kamarádi. Stav poraněného dravce se však začne zhoršovat. Pomůžou odborníci ze záchranné stanice? Přijedou včas? Je ještě naděje, že se sokol uzdraví a bude znovu létat? Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka
Více
199 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 128
Datum vydání 14.05.2020
Formát 129x193 mm
Jazyk čeština
Ilustrátor Zuzana Slánská
EAN 9788025347164
Věk od 8
Typ Kniha

Autor

Michal Belšán

Michal Belšán

Michal Belšán je původem ze středních Čech, od roku 1999 žije v Liberci. Psaní prózy a poezie se věnoval již na střední škole, avšak pouze amatérsky. Určitý přelom ve své tvorbě vidí ve výhře 1. místa v soutěži České televize pro amatérské scénáristy do 30 let. Od roku 2010 píše články s pohanskou tematikou. Verši a ilustracemi se podílel na vydání sbírky básní. Na projektu Nové příběhy se šťastným koncem se účastní také díky dlouholeté spolupráci s oddílem mladých ochránců přírody.

Zobrazit profil autora

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.