Tma pod srdcem


Lucie Ortega

Pokračování slovanské fantasy Světla nad močálem

Po událostech z předchozího léta bojuje Lena s návratem depresí, nevyřešeným vztahem s matkou i pocitem viny. Ze všeho nejvíc chce za minulostí udělat tlustou čáru. Nečekaná žádost o pomoc ji však přivede zpět do Lukášova penzionu, kde odhalí znepokojivé tajemství. Kvůli němu se vydává přes Temný Nav k Ostrovu neviňátek, aby našla duši nenarozeného dítěte. Kostějovo království je ale nebezpečnější než kdy dřív a Leně by se velmi hodila Divišova pomoc.

Dokáže duši neviňátka najít a přivést zpět do světa živých? Odolá nové hrozbě, která se šíří Temným Navem? Je dobré srdce dar, nebo prokletí?

Pokračování slovanské fantasy Světla nad močálem.

Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Světla nad močálem"

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 344
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.06.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,547 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Filip Štorch
Číslo dílu 2
EAN 9788025358405
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Lucie Ortega

Lucie Ortega

Narodila se v Praze roku 1985. Vystudovala mezinárodní obchod, aby zjistila, čím se živit nechce, a raději začala pracovat jako lektorka a koučka. V současnosti se také věnuje copywritingu a pod pseudonymem Lorena kreslí fotorealistické portréty tužkou. Ráda cvičí jógu, miluje přírodu a zajímá ji psychologie, mytologie a pár dalších věcí končících na –ie. Doma má dva malé a jednoho velkého muže. Psaní miluje od dětství. Většina jejích děl se nese ve stylu magického realismu nebo fantasy.

Zobrazit profil autora