Kulti | Albatros media

Romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti.

Když se chlapík, kterého odmalička zbožňuješ, stane tvým trenérem, zní to jako sen. Ale to probuzení… Netrvalo ani týden, aby Sal Casillasová o fotbalové hvězdě, která ji v dětství inspirovala natolik, že sama začala hrát profesionální fotbal, ztratila veškeré iluze. Kam se poděly její sny o tom, že si Reinera Kuliho jednou vezme? Její idol je teď tady, nastoupil do jejího týmu jako trenér. Je však zachmuřený, samotářský a neurvalý. Zkrátka úplně jiný, než si ho vysnila… Bude mít Sal odvahu vytáhnout ho z jeho ulity a probudit v něm znovu vášeň a energii, kterými před lety hýřil a které ji tolik okouzlovaly? Ustojí tlak médií, která se kolem Kultiho neustále točí a pod jejichž drobnohledem se teď ocitá i ona? Mariana Zapata patří mezi nejoblíbenější autorky romantickým příběhů současnosti. Čtenářky milují její vtip, originalitu a vypravěčský styl, kterým vás vtáhne do děje a vyplivne až na konci s neodbytným pocitem, že se hned teď potřebujete začíst do její další knihy.
Více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Rozhovor s Marianou Zapatou

Rozhovor s Marianou Zapatou
| Knižní novinky

Mariana Zapata je bestselerovou autorkou New York Times a USA Today a v roce 2016 dosáhla sedmého místa na žebříčku nejprodávanějších autorů na Amazonu. V únoru jsme v češtině vydali její román Kulti a dnes si nejen o něm budeme povídat.

Více informací

Vychází romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti

Vychází romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti
| Knižní novinky

Svátek svatého Valentýna byl sice už minulý týden, ale to vůbec nevadí. Nemáme rádi škatulky a slavení na povel. Na lásku a romantiku je totiž správný čas vždycky.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 512
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.02.2019
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,621 kg
Jazyk čeština
[App:OriginalName] Kulti
Překladatel Romana Bičíková
EAN 9788025340523
Věk od 17
Typ Kniha

Recenze

martinus.cz - Kulti


„Jedna z NAJ kníh, aké som kedy čítala - a že ich bolo veľa. V 508 stranovej kráske sa toho skrýva veľa a pritom pre dychtivého čitateľa tak málo... Zbožňujem Sal a jej myšlienkové pochody, humor, ktorý bol v knihe po celý čas a aj ten tvrdý slovník či erotické scény, ktoré v správnej romanťárne nemôžu chýbať. Mariana Zapata je ďalšia z TOP autoriek, od ktorej chcem čítať omnoho viac, než len jedn... Více

Autor

Mariana Zapata

Mariana Zapata

Mariana Zapata je bestselerovou autorkou New York Times a USA Today a v roce 2016 dosáhla sedmého místa na žebříčku nejprodávanějších autorů na Amazonu. Její knížky jsou plné romantiky, ale také ostrého humoru a silných slov. Své první literární pokusy spáchala už v dětství a na internetu dodnes někde existuje stránka s její boy band fanfiction. Mariana žije v malém městečku jménem Pagosa Springs v Coloradu se svým manželem a nejlepším přítelem Chrisem Letchfordem a jejich dvěma dogami, Dorianem a Kaiserem. Když nepředstírá, že píše, čte si sci-fi, steam punk nebo historické romance.

Zobrazit profil autora