Vychází romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti | Albatros media

Vychází romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti

Knižní novinky

Vychází romantická hitovka od jedné z nejoblíbenějších autorek současnosti

Svátek svatého Valentýna byl sice už minulý týden, ale to vůbec nevadí. Nemáme rádi škatulky a slavení na povel. Na lásku a romantiku je totiž správný čas vždycky.

Pokud máte rádi příběhy, ve kterých to nejen jiskří, ale taky se u nich zasmějete, zapište si červeně do diáře datum 21. 2. 2019. Vychází totiž skvělá novinka od Mariany Zapaty, americké autorky, jejíž knihy patří k nejčtenějším romanťárnám současnosti. Čtenářky milují její vtip, originalitu a vypravěčský styl, kterým vás vtáhne do děje a vyplivne až na konci s neodbytným pocitem, že se hned teď potřebujete začíst do jejího dalšího příběhu.

Román Kulti se odehrává v prostředí ženského fotbalového klubu, ale i když patrně nejste fanouškem tohoto sportu, nenechte se odradit. Hlavní, o co tam jde, jsou totiž vztahy, emoce a hlavně velmi osobitý a svérázný humor. Garantujeme vám, že tahle kniha se pro vás stane kultovní záležitostí.

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.