www.testak.cz

Vybrali jsme pro Vás knihy:

http://www.fragment.cz/picture/shop/cz/zbozi/big/v_velka%20kniha%20lidovych%20pisnicek%20a%20rikadel-josef%20lada-tit-203041-01.gif
http://www.fragment.cz/picture/shop/cz/zbozi/big/v_pekac%20buchet-tit-202892-01.gif
http://www.fragment.cz/picture/shop/cz/zbozi/big/v_trhni%20si-tit-202865-01.gif
http://www.fragment.cz/picture/shop/cz/zbozi/big/v_letopisy%20narnie-komplet-audiokniha-tit-202935-01.gif
 
http://www.fragment.cz/picture/shop/cz/zbozi/big/v_detektiv%20michael%20crow-klauni-tit-202861-01.gif
http://www.fragment.cz/picture/shop/cz/zbozi/big/v_hrisne%20tajnosti-ovladnuta-tit-202761-01.gif
http://www.fragment.cz/picture/shop/cz/zbozi/big/v_zdenek%20sverak-tri%20bratri-tit-202966-01.gif
http://www.fragment.cz/picture/shop/cz/zbozi/big/v_muj%20mily%20denicku-fakt%20nejsou%20kluci%20z%20jine%20planety-tit-202343-01.gif
 

Pozvánky

  Pozvanka na krest Noze v kuchyni_final

Pozvanka na autogramiadu Tri bratri Brno _final

Kalendář dalších akcí

Aktuality

Nahlédněte do kuchyně svých oblíbených hvězd ze seriálu ULICE!

Nejen pro fanoušky seriálu Ulice, ale také pro milovníky dobrého jídla vyjde již příští týden kuchařská kniha plná tipů na přípravu báječných obědů, večeří či dezertů. V kuchařce, která vznikla ve spolupráci Nakladatelství Fragment a skupiny Nova, představí své oblíbené recepty známé seriálové postavy. Vyzkoušené recepty, na kterých si v seriálu pochutnali nejen zákazníci pekařství a místní hospody u Henryho, ale např. také členové rodiny Hejlových, si připravíte snadno doma. Novinka ULICE vaří s vámi vyjde již 5. listopadu!

Staňte se mistrem v kuchyni!

Najít světlo ve tmě – obyčejný příběh o lidech, kteří to i přes ztrátu blízké osoby nevzdali a jdou dál

Oblíbený seriál ULICE slaví již desátou sezonu svého vysílání. Buďte mezi prvními, kdo získá unikátní kuchařku vydanou k této příležitosti!

Staré kletby je třeba brát vážně…

Naše časopisy

predskolak banner       bajecna skolka banner

Kam dál za našimi knihami

Kromě našich hlavních webových stránek pro vás připravujeme řadu dalších webů, zaměřených mimo jiné na naše nejúspěšnější knihy, série a autory:

Andrew Fukuda tecka Eragon tecka Erebos tecka Horror School tecka Hunger Games tecka Krásní mrtví tecka Kronika Kambionů tecka Percy Jackson tecka Rozděleni časem tecka Saeculum tecka Serafína tecka Spící město tecka Svět v PODZEMÍ tecka Thrillery tecka Upíří deníky tecka Zdeněk Svěrák tecka Doplňkové učebnice tecka Maturita s Fragmentem tecka Časopis Báječná školka tecka Časopis Předškolák tecka Hledá se autor bestselleru tecka Tesťák.cz – testy, rady, cvičení tecka Grafické a DTP studio Fragment tecka Fragment na Facebooku tecka Fragment na Google+ tecka Fragment na YouTube tecka Fragment na Pinterest

 

Knihy patří v moderní civilizaci k nejdůležitějším zdrojům poznání i zábavy. Pro děti sehrávají nenahraditelnou funkci v rozvoji představivosti, tvořivosti a jazykových schopností, pro dospělé jsou nepostradatelným pramenem vědomostí i tradičním způsobem odpočinku. Nakladatelství Fragment se zaměřuje především na vydávání knih pro děti a mládež, čím dál více však do své produkce zařazuje i knihy pro dospělé čtenáře. Vydáváme encyklopedické tituly, učebnice, beletristické knihy i křížovky a leporela. Věříme, že všechny naše knihy dokážou potěšit či poradit, a naplnit tak naše heslo: čtení - radost - poučení.

Nepřehlédněte

kajinek 3d

volna mista

Knižní chat Fragment 

Popovídejte si s ostatními čtenáři o vašich oblíbených knihách a autorech.

Zapojit se do diskuse


souteze

Nové soutěže o ceny 

Speciální balíček "Jiří Kajínek" může být váš. Stačí odpovědět na otázky v soutěži Jiří Kajínek. Soutěžit můžete i o krásnou knihu Pekáč buchet od Kateřiny Petrusové s věnováním a pekáčkem.

 

Soutěžit


katalog podzim 2014

Nový katalog

Prolistujte si náš katalog, stáhněte si jej do počítače nebo si nechte poslat poštou jeho luxusní tištěnou verzi.

Knižní nabídka Podzim 2014

Anketa
Partneři