Země příběhů - Varování bratří Grimmů


Chris Colfer

Bratři Grimmové ukryli do svých pohádek varování. Nastal čas odhalit ho!

Bratři Grimmové ukryli do svých pohádek varování. Nastal čas objevit ho!

Conner je rozhodnutý, že se do Země příběhů jen tak nevrátí. Pak ale odhalí tajemné poselství slavných pohádkářů, a vše je jinak. V doprovodu Matky Husy a spolužačky Bree se vydává na cestu po Evropě, aby rozluštili šifru, díky které budou moci zastavit katastrofu, která Zemi příběhů hrozí.

Alex naopak tráví čas v milovaném pohádkovém světě. Snaží se naučit všemu, co by měla umět, aby mohla převzít po Kmotřičce víle její poslání a vést Shromáždění šťastných konců.

Mezitím se probouzí dřímající zlo. Vojsko francouzské armády, které se před dvěma sty lety pokusilo proniknout do Země příběhů a bylo uvězněno v očarovaném portálu, už konečně tuší, jak z něj uniknout ven.

Začíná hra o čas. Conner, Alex a jejich přátelé z obou světů budou muset spojit své síly a zasáhnout…

CHRIS COLFER je americký spisovatel, herec, zpěvák a producent, držitel Zlatého glóbu za roli Kurta Hummela v seriálu Glee. Sám napsal, produkoval a hrál ve filmu Zasažen bleskem (Struck by Lightning), který měl premiéru v roce 2011 na filmovém festivalu v Tribece. V roce 2011 ho časopis Time zařadil na seznam 100 nejvlivnějších lidí světa. První kniha ze série Země příběhů – Kouzelné přání (The Land of Stories: The Wishing Spell) – se během dvou týdnů po vydání stala číslem 1 na žebříčku bestsellerů New York Times. Na první místa žebříčků se okamžitě vyšplhaly i další knihy série: Země příběhů – Návrat Kouzelnice (The Land of Stories: The Enchantress Returns), Země příběhů – Varování gratří grimmů (The Land of Stories: A Grimm Warning), Země příběhů – Za hranice království (The Land of Stories: Beyond the Kingdoms), Země příběhů – Na vlnách fantazie (The Land of Stories: An Author’s Odyssey). Zatím poslední, 6. díl série, Země příběhů – Strážka světů (The Land of Stories: Worlds Collide), vyšel v červenci 2017.

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 400
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.10.2017
Formát 145x210 mm
Hmotnost 0,665 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název The Land of Stories 3: A Grimm Warning
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Volhejnová
EAN 9788025333921
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor

Chris Colfer

Chris Colfer

Chris Colfer je americký spisovatel, herec, zpěvák a producent, držitel Zlatého glóbu za roli Kurta Hummela v seriálu Glee. Sám napsal a produkoval film Zasažen bleskem, a dokonce v něm ztvárnil jednu z hlavních rolí. V roce 2011 ho časopis Time zařadil mezi sto nejvlivnějších lidí světa. Kniha Kouzelné přání, první díl série Země příběhů, se během dvou týdnů po vydání stala číslem jedna na žebříčku bestsellerů New York Times. Na první místa žebříčků se okamžitě vyšplhaly i další díly série.

Zobrazit profil autora