Poslední školní večeře

Případy pro W + W


Robin Stevensová

Dívčí detektivní klub řeší osmý případ. Detektivka pro mladé dámy ve stylu Agathy Christie.

Daisy Wellsová a Hazel Wongová jsou zpět na Deepdeanu. Škola se připravuje na víkendovou oslavu výročí založení a atmosféra je sváteční jen zdánlivě. Daisy byla sesazena z pomyslného trůnu oblíbenosti, na kterém ji vystřídala nová spolužačka, a bývalé spojenkyně detektivního klubu se nyní staly jeho zapřisáhlými odpůrkyněmi.

Pak se dívky stanou svědky šokující události v nedalekém lese. Jsou přesvědčeny, že souvisí s chystanou slavností, na kterou se už začali sjíždět bývalí studenti i rodiče. Postupně se vynoří desítky let stará zášť, rivalita i tajemství a brzy je v sázce budoucnost celé školy.

Dokáže detektivní duo W + W zachránit dobré jméno školy?

Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 400
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.11.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,504 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Nina Tara
Číslo dílu 8
Původní název Top Marks for Murder
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Voborská
EAN 9788025365649
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Robin Stevensová

Robin Stevensová

Robin Stevensová se narodila v Kalifornii, ale ve třech letech se přestěhovala s rodiči do Oxfordu v Anglii. Než se stala autorkou detektivních románů na plný úvazek, pracovala v knihkupectví a jako redaktorka v nakladatelství Egmont. Svůj první román Zločin slečnám nesluší (Případy pro W + W) sice napsala kvůli soutěži National Novel Writing Month, ovšem agentuře ho neposlala. Autorčinu práci na detektivkách ovlivnila také slavná Agatha Christie.

Zobrazit profil autora