Lžička plná zášti

Případy pro W + W


Robin Stevensová

Dívčí detektivní klub řeší šestý případ. Detektivka pro mladé dámy ve stylu Agathy Christie

Hazel zemřel její milovaný dědeček a Daisy je ráda, že může kamarádce dělat společnost a odjet s ní do rodinného sídla v krásném a rušném Hongkongu.

Po příjezdu dívky zjišťují, že rodina Wongových se rozrostla o jednoho člena. Malý Teddy však není jediné překvapení, které tu na děvčata čeká. V rodinném kruhu dojde k tragédii a Hazel se z role vyšetřovatelky dostane do role podezřelé. Někdo se totiž na ni snaží hodit vraždu a únos k tomu!

Detektivní duo Wellsová a Wongová bude čelit nebezpečným gangům, záhadným podezřelým a zlověstným soukromým detektivům. Podaří se jim očistit Hazelino jméno dřív, než bude pozdě?

Více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 376
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.11.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,52 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Nina Tara
Číslo dílu 6
Původní název A Spoonful of Murder
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Voborská
EAN 9788025361085
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Robin Stevensová

Robin Stevensová

Robin Stevensová se narodila v Kalifornii, ale ve třech letech se přestěhovala s rodiči do Oxfordu v Anglii. Než se stala autorkou detektivních románů na plný úvazek, pracovala v knihkupectví a jako redaktorka v nakladatelství Egmont. Svůj první román Zločin slečnám nesluší (Případy pro W + W) sice napsala kvůli soutěži National Novel Writing Month, ovšem agentuře ho neposlala. Autorčinu práci na detektivkách ovlivnila také slavná Agatha Christie.

Zobrazit profil autora