Souboj princů


Kristýna Dostálová

Akční královská fantasy od vítězky 6. ročníku soutěže Hvězda inkoustu

Princ Leandros má s osmi dalšími princi bojovat o princeznu i královskou korunu. Protože ale utrpí zranění, rozhodne se ho jeho sestra Leanis tajně zastoupit. Pod identitou svého bratra balancuje na hraně odhalení a plní úkoly, při kterých jde často o život. Zároveň ji pronásleduje tajemný přízrak vlkolva, který nějak souvisí s minulostí královského rodu. Prince v Souboji brzo začnou potkávat podivné smrtící nehody… Probojuje se Leanis do finále soutěže? A podaří se jí odhalit nebezpečného sabotéra?

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Křest Souboje princů a vyhlášení 8. ročníku Hvězdy inkoustu

Křest Souboje princů a vyhlášení 8. ročníku Hvězdy inkoustu

Na letošním ročníku Světa knihy nás jako vždy čekala milá povinnost – pokřtít vítězný rukopis loňského roku.

Více informací

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.05.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,383 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Lukáš Vašut
EAN 9788025362693
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

Databazeknih.cz - Souboj princů


...„Myslím, že jsme svědky povedeného knižního debutu a mohu doporučit všem mladším čtenářům young adult fantasy. Nečekejte žádný krvák ani přespříliš drsné scény. Na tři sta stránkách si prostě příjemně odpočinete.“...

Autor

Kristýna Dostálová

Kristýna Dostálová

Narodila se v roce 1998 v Brně. Psaní ji provází odmala, kdy na starém psacím stroji ťukala své první povídky. Časem se jich pár dostalo do sborníků. Na střední škole získala za svou práci ocenění Bronislavy Müllerové, velkým úspěchem pro ni byla výhra dvanáctého ročníku povídkové soutěže Skrytá paměť Moravy. Vždy ji ale nejvíc lákalo psát knihy z elementárního fantasy světa, na kterém pracuje od svých čtrnácti let. V hlavě už nosí spoustu námětů na další příběhy. Mimo psaní knih ji baví hrát DnD, larpy a barvit miniatury. Věnuje se i skládání hudby a doufá, že jednou vydá vlastní hudební album.

Zobrazit profil autora