Hyperversum Next – Brána času


Cecilia Randall

Když se virtuální realita promění ve skutečnost! Jeden z nejúspěšnějších románů v žánru LitRPG.

Na tenhle večer měla Alex úplně jiné plány. Místo vytouženého rande s Bradem trčí v knihovně svého otce a musí šprtat fyziku. Pak ale její pozornost upoutá starobylá, miniaturami zdobená kniha, uvnitř které najde papírek s heslem. Poháněná zvědavostí zapne otcův starý počítač, na kterém ho nikdy neviděla pracovat, a objeví na něm starou verzi kultovní počítačové hry Hyperversum. Neodolá, vytvoří si postavu a začne hrát.

Ocitne se v dokonalých kulisách středověké vesnice a brzy zjišťuje, že v této alternativní realitě uvízla a nedokáže se vrátit zpět. Když se stane svědkyní zločinu a začne jít o život i jí samotné, uvědomí si, že pouštět se do hry byla velká chyba. Jenž už je pozdě.

Dokáže proplout světem intrik a soubojů? Sblíží se s neklidným a okouzlujícím Markem, synem Králova sokola? Nejde cestu zpět do reality?

Více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 440
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 17.05.2018
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,653 kg
Jazyk čeština
Původní název Hyperversum Next
Původní jazyk italština
Překladatel Sarah Baroni
EAN 9788025336847
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Cecilia Randall

Cecilia Randall

Cecilia Randallová se narodila v italské Modeně a denně hltala „těstoviny, knihy a komiksy“. Studovala jazyky a literaturu a získala také inženýrský titul z Informačních a komunikačních technologií. Mnoho let pracovala jako web designérka a ilustrátorka, než ji její vášeň pro dobrodružné romány a filmy – od fantasy, přes tajemno až po sci-fi – stejně jako archeologii, historii a LARP hry inspirovala ke stvoření Hyperversa, jejího prvního historicko-fantastického románu, který vyšel v roce 2006. Dnes se už psaní věnuje na plný úvazek.

Zobrazit profil autora