Dvě temné vládkyně


Kendare Blake

Jedna královna vládne, druhá povstane. Třetí díl série Temné koruny.

Tři sestry už své karty vynesly. Další královna však svou partii teprve rozehraje!

Královna Katharina konečně získala korunu, ale není jí to nic platné. Královstvím se nesou nespokojené hlasy a jejich volání každým dnem sílí. Jsou její sestry po smrti, nebo někde v úkrytu čekají na příležitost zbavit ji trůnu?

Mirabella a Arsinoe se skutečně ukrývají na pevnině a každou noc prožívají svou vlastní noční můru. Zjevuje se jim přízrak proslulé Modré královny, jenž svým kostnatým prstem ukazuje k moři a dává jasný pokyn: vraťte se na Fennbrin.

Také Jules se skrývá a naslouchá slovům bojovnice Emilie a věštkyně Mathildy, které ji nabádají, aby se ujmula role prokleté královny a zahájila boj proti Katharině.

Chystá se povstání, s nímž má Modrá královna možná víc společného, než by kdokoli hádal… nebo čekal.

Více
499 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 480
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 09.05.2022
Formát 145x210 mm
Hmotnost 0,729 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název Two Dark Reigns
Původní jazyk angličtina
Překladatel Alžběta Kalinová
EAN 9788025357033
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Autor

Kendare Blake

Kendare Blake

Kendare Blake vydala několik románů a řadu povídek. Její YA horory Anna Dressed in Blood a Girl of Nightmares se umístily v Kirkus Reviews Top Ten. Román Anna Dressed in Blood byl také finalistou Cybils Awards. Její knížky byly přeloženy do více než osmnácti jazyků, umístily se na čelních místech různých žebříčků a získaly řadu regionálních a knihovnických ocenění. Kendare se narodila v Jižní Koreji, ale vyrostla u adoptivních rodičů ve Spojených státech. Vystudovala tvůrčí psaní na Middlesex University v severním Londýně. Žije a píše v Kentu ve státě Washington.

Zobrazit profil autora