Pět temných osudů


Kendare Blake

Sestra se postaví sestře, mrtví nemrtvým. Velkolepé finále série Temné koruny.

Po neblahé konfrontaci s královnou Katharine leží povstání v troskách. Jules pod vlivem kletby začíná řádit a stává se nezvladatelnou. Je na Arsinoe, aby našla lék. Kde je Mirabella nikdo neví.

Katharinina vláda zůstává nedotčena – prozatím. Když Mirabella dorazí, zdánlivě pod praporem příměří, Katharine začne toužit po blízkosti, kterou Mirabella a Arsinoe sdílejí. Ale jak se k nim snaží přiblížit, mrtvé královny varují: opatrně – Mirabelle se nedá věřit.

Tajemství fennbirnské historie budou již brzy odhalena. Pevná spojenectví začínají chřadnout. Osud ostrova leží v rukou královen, tak jak tomu, koneckonců, vždycky bylo.

Více
399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 464
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.05.2021
Formát 145x210 mm
Hmotnost 0,708 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 4
Původní název Five Dark Fates
Původní jazyk angličtina
Překladatel Alžběta Kalinová
EAN 9788025351284
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Kendare Blake

Kendare Blake

Kendare Blake vydala několik románů a řadu povídek. Její YA horory Anna Dressed in Blood a Girl of Nightmares se umístily v Kirkus Reviews Top Ten. Román Anna Dressed in Blood byl také finalistou Cybils Awards. Její knížky byly přeloženy do více než osmnácti jazyků, umístily se na čelních místech různých žebříčků a získaly řadu regionálních a knihovnických ocenění. Kendare se narodila v Jižní Koreji, ale vyrostla u adoptivních rodičů ve Spojených státech. Vystudovala tvůrčí psaní na Middlesex University v severním Londýně. Žije a píše v Kentu ve státě Washington.

Zobrazit profil autora