Jeden temný trůn | Albatros media

Jeden temný trůn


Kendare Blakeová

i Připravujeme

Souboj na život a na smrt začíná! Strhující pokračování románu Tři temné koruny.

Bitva o korunu začala. Která ze tří sester zvítězí? Kdysi nejslabší Katharina je teď silnější než kdy dřív. Arsinoe odhalila tajemství svého daru a získala tak velkou výhodu. Dokáže jej však použít tak, aby si toho nikdo nevšiml? Mirabella, všemi považovaná za jistou vítězku a budoucí královnu, musí čelit zákeřným útokům, které se neustále stupňují. Dokáže ubránit sebe a své nebližší? Tři kandidátky na královnu Fennbirnu čeká další část cesty. Budou na ní čelit té nejsmrtelnější překážce – jedna druhé.
Více
399 Kč Doporučená cena
Vychází 03.09.2019

Další tituly ze série "Temné koruny"

Detailní informace

Počet stran 472
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 05.09.2019
Formát 145x210 mm
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
EAN 9788025343395
Věk od 14
Typ Kniha

Autor

Kendare Blakeová

Kendare Blakeová

Kendare Blakeová už vydala několik románů a řadu povídek. Její YA horory Anna Dressed in Blood a Girl of Nightmares se umístily v Kirkus Reviews Top Ten. Román Anna Dressed in Blood byl také finalistou Cybils Awards. Její knížky byly přeloženy do osmnácti jazyků, umístily se na čelních místech různých žebříčků a získaly řadu regionálních a knihovnických ocenění. Kendare se narodila v Jižní Koreji, ale vyrostla u adoptivních rodičů ve Spojených státech. Vystudovala tvůrčí psaní na Middlesex University v severním Londýně. Nyní žije a píše v Kentu ve státě Washington.

Zobrazit profil autora

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.