Fragment

Zápisky z Rosewoodu


Jedna obyčejná dívka si vždycky přála být princeznou. A jedna princezna toužila žít život obyčejné dívky. Když se obě děvčata potkají v internátní škole, zdá se, že splnění jejich přání je jednoduché - stačí si jen vyměnit role! Jenomže tak snadné to zase nebude...

Knihy ve výběru

Zápisky z Rosewoodu - Princezna v nesnázích

Zápisky z Rosewoodu - Princezna v nesnázích

Z Lottie a Ellie se staly nejlepší kamarádky a nyní je čeká druhý rok studia v Rosewood Hall. Zvládání jejich nových rolí ale není to jediné, co mají před sebou. Ve škole se totiž dějí podivné věci. Několik studentů bylo otráveno a vypadá to, že ohroženi jsou všichni. Dívky a jejich přátelé jsou připraveni tajnou organizaci leviatánů, která za vším patrně stojí, zastavit. Nebezpečí je ale mnohem blíž, než všichni čekali.

Zápisky z Rosewoodu - Princezna v utajení

Zápisky z Rosewoodu - Princezna v utajení

Která holka by se nechtěla stát alespoň na chvíli princeznou? Lottie Pumpkinová o takovém životě snila už mnohokrát. Když se náhodou v internátní škole Rosewood Hall seznámí s Ellií Wolfovou, opravdovou princeznou, zdá se, že splnit si sen nebude až tolik složité. Ellie totiž touží po opaku – být úplně obyčejnou holkou. Stačí si jen vyměnit role a je to! Lottie se tak náhle ocitá v nablýskaném světě aristokratů, který je však plný intrik a tajností.

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.