Rebecca Yarros


Rebecca Yarros je bestsellerovou autorkou New York Times, USA Today a Wall Street Journal, která napsala již více než dvacet románů včetně Čtvrtého křídla a In the Likely Event. Její knihy ocenilo již množství recenzentů Publishers Weekly a získala také titul Kirkus Best Book of the Year. Rebecca miluje vojenské hrdiny a za toho svého je spokojeně vdaná už přes dvacet let. Je matkou šesti dětí a aktuálně se snaží přežít pubertu dvou ze svých čtyř synů-hokejistů. Když zrovna nepíše, můžete ji najít na hokejovém stadionu nebo při ukradených chvilkách s kytarou a kávou. Žije v Coloradu se svou rodinou, jejich tvrdohlavým anglickým buldokem, divokými činčilami a mainskou mývalí kočkou Artemis, která jim všem vládne. Poté, co Rebecca vychovala a následně adoptovala jejich nejmladší dceru, se s velkým zápalem snaží pomáhat dětem v pěstounském systému prostřednictvím neziskové organizace One October. Tu založila se svým manželem v roce 2019. Pokud se chcete dozvědět víc o jejich plánech, jak zlepšovat životy dětí v pěstounské péči, navštivte www.oneoctober.org.

Související akce a aktuality:

4 důvody, proč si přečíst Čtvrté křídlo

4 důvody, proč si přečíst Čtvrté křídlo
Nejočekávanější překladová kniha roku 2024 v žánru romantasy je konečně tady! Tento čtvrtek oficiálně vychází Čtvrté křídlo – titul, kolem kterého se strhla neskutečná bouře jak na zahraničních, tak na českých sociálních sítích.

FOURTH WING je náš!

FOURTH WING je náš!
Kniha, která vyšla na začátku května a už teď má na Goodreads skoro 44 000 nadšených recenzí, 222 000 hodnocení a přitom si drží průměr téměř neuvěřitelných 4,7 hvězdiček, to je Fourth Wing zkušené americké autorky Rebeccy Yarros. Návyková fantasy s draky, zábavnou hrdinkou, nebezpečnou školou (ať žije dark academia), dokonalou romantickou linkou a obálkou, ze které vám spadne čelist. Potřebujete snad vědět víc?