Čtvrté křídlo


Rebecca Yarros

i Připravujeme

Žhavá dračí fantasy, která uhranula svět!

Dvacetiletá Violet Sorrengailová měla nastoupit do kvadrantu písařů a strávit život mezi knihami. Její matka, nesmlouvavá velící generálka, jí však nařídí, aby se připojila ke stovkám kandidátů toužících dostat se mezi navarrskou elitu: dračí jezdce. Violet chybí trénink, navíc je menší než ostatní a draci se s „křehkými“ lidmi nespojují. Spálí je! Proto bude potřebovat všechen svůj důvtip, aby obstála. Brzo ale zjistí, že z Basgiathské válečné školy vedou jen dvě cesty ven: absolvovat, nebo zemřít.

Více
499 Kč Doporučená cena
Vychází 26.03.2024

FOURTH WING je náš!

FOURTH WING je náš!

Kniha, která vyšla na začátku května a už teď má na Goodreads skoro 44 000 nadšených recenzí, 222 000 hodnocení a přitom si drží průměr téměř neuvěřitelných 4,7 hvězdiček, to je Fourth Wing zkušené americké autorky Rebeccy Yarros. Návyková fantasy s draky, zábavnou hrdinkou, nebezpečnou školou (ať žije dark academia), dokonalou romantickou linkou a obálkou, ze které vám spadne čelist. Potřebujete snad vědět víc?

Více informací

Detailní informace

Počet stran 536
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.03.2024
Formát 145x205 mm
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Řady Empyreum
Původní název Fourth Wing
Původní jazyk angličtina
Překladatel Pavla Kubešová
EAN 9788025366882
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Rebecca Yarros

Rebecca Yarros

Rebecca Yarros je bestsellerovou autorkou New York Times, USA Today a Wall Street Journal, která napsala již více než patnáct románů včetně Čtvrtého křídla a In the Likely Event. Její knihy ocenilo již množství recenzentů Publishers Weekly a získala také titul Kirkus Best Book of the Year. Rebecca miluje vojenské hrdiny a za toho svého je spokojeně vdaná už přes dvacet let. Je matkou šesti dětí a aktuálně se snaží přežít pubertu dvou ze svých čtyř synů-hokejistů. Když zrovna nepíše, můžete ji najít na hokejovém stadionu nebo při ukradených chvilkách s kytarou a kávou. Žije v Coloradu se svou rodinou, jejich tvrdohlavým anglickým buldokem, divokými činčilami a mainskou mývalí kočkou Artemis, která jim všem vládne. Poté, co Rebecca vychovala a následně adoptovala jejich nejmladší dceru, se s velkým zápalem snaží pomáhat dětem v pěstounském systému prostřednictvím neziskové organizace One October. Tu založila se svým manželem v roce 2019 Pokud se chcete dozvědět víc o jejich plánech, jak zlepšovat životy dětí v pěstounské péči, navštivte www.oneoctober.org.

Zobrazit profil autora