Mega komplikované lásky Lottie Brooksové


Katie Kirbyová

i Připravujeme

Prázdniny, moře, první polibek… a rovnátka. To se může stát jenom Lottie Brooksové! Třetí díl zábavného deníku ze života jedné trhlé holky.

Věci, které mi totálně ruinují život: 1) Mám toho nejodpornějšího bráchu na celém světě. 2) Dostanu rovnátka, zrovna když mě čeká první polibek. 3) Máma dělá k večeři pastýřský koláč. Ble. Konečně přišlo léto a Lottie má velké plány – sjíždět Instagram, snít o svojí mega velké lásce Danielovi a opalovat se u bazénu na rodinné dovolené ve Francii. Pak ale potká Antoinea, a nová láska je na světě. Co na tom, že je dělí jazyková bariéra, když tenhle cápek vypadá tak dobře!
Více
399 Kč Doporučená cena
Vychází 10.10.2023

Detailní informace

Počet stran 432
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 12.10.2023
Formát 145x205 mm
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Původní název The Mega-Complicated Crushes of Lottie Brooks
Původní jazyk angličtina
Překladatel Adriana Pavliková
EAN 9788025365090
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Katie Kirbyová

Katie Kirbyová

Katie Kirbyová je spisovatelka a ilustrátorka, která žije u moře v Hove s manželem, dvěma dětmi a psem Sashou. Vystudovala marketing a potom, co strávila několik let prací v různých mediálních agenturách v Londýně, které v podstatě obnášely vysedávání po nóbl barech a předstírání, že ví, o čem mluví, se stala dvojnásobnou matkou a začala psát blog „Hurrah for Gin“ o tom, jak je to všechno nefér. Mnoho lidí říkalo, že její smysl pro humor je hloupý a nevyzrálý, takže se teď pokouší psát příběhy pro děti. Neskutečně trapný život Lottie Brooksové je jejím prvním románem. Katie má ráda gin, králíky, zbytečné promýšlení věcí, vůni prádelen a Monster Munch. Nerada prohrává v deskových hrách a píše o sobě ve třetí osobě.

Zobrazit profil autora