Pohodová matematika - Sčítání a odčítání

Cvičebnice pro 2.–5. třídu ZŠ


Radek Chajda

Matematika může být pohoda!

Slyšíš slova cvičebnice nebo sbírka úloh z matematiky a naskakují ti pupínky? Sourozenci Tom, Kačka a Viki na tom byli podobně. Ne že by jim počítání vůbec nešlo, byli ale pomalí a nejistí, takže při písemkách nestíhali nebo nadělali spoustu chyb. Proto se jejich tatínek rozhodl, že to vezme do svých rukou a přes prázdniny z nich udělá zkušené počtáře. Poznej jeho unikátní metodu a jistě se to podaří i tobě!

Tentokrát se zaměříme na sčítání a odčítání. Procvičíš si písemné sčítání a odčítání, používání závorek, porovnávání čísel, desetinná čísla, zlomky, ale i zaokrouhlování, číselné řady nebo jednotky hmotnosti či délky. Příklady si můžeš vybírat podle úrovně obtížnosti a postupovat od jednoduchých až po ty složitější.

Více
229 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Pohodová matematika"

Detailní informace

Počet stran 80
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 17.08.2023
Formát 160x230 mm
Hmotnost 0,153 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Victoria Chajdová
EAN 9788025363607
Věk od 8
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Radek Chajda

Radek Chajda

Studoval odbornou fyziku se zaměřením na optiku a také učitelství matematiky a fyziky, obojí na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pracoval jako odborný technik, což mu umožnilo získat široký přehled v technických aplikacích. Zároveň má i osmiletou praxi jakou učitel matematiky a fyziky. Nyní navštěvuje školy se svým programem „Hravá věda“ a věnuje se popularizaci vědy a techniky. Své bohaté zkušenosti z pedagogické praxe i technických oborů uplatňuje nejen ve svých publikacích, ale také ve spolupráci s Českou televizí při tvorbě naučných pořadů pro děti.

Zobrazit profil autora