Moje cesta do fantazie


Lenka Poláčková

Jedno kouzelné léto změní všechno. Vítězná kniha 5. ročníku soutěže Hvězda inkoustu.

Květa miluje anime. A ze všeho nejvíc starý film Můj soused Totoro.

Aby lépe zvládly přestěhování z Brna do zapadlé beskydské vesničky, vymyslí pro sebe a svou malou sestru Kláru hru. Budou předstírat, že jsou hrdinkami jejich oblíbeného filmu a v horách se ocitly proto, že zde hledají strašidlo jménem Totoro.

Zatímco Klára se v novém domě zabydlí snadno a téměř okamžitě, Květa zápasí s vlastní samotou. I když má bohatou fantazii, uvědomuje si, že skutečný svět má k tomu animovanému hodně daleko a strašidel je v něm pomálu.

Najde Květa v beskydských hvozdech odpověď na otázku, co vlastně hledá a proč? Potká spřízněnou duši, která ji vytáhne ze snového světa dřív, než skončí léto?

Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

MAKING OF 4: Moje cesta do fantazie

MAKING OF 4: Moje cesta do fantazie

Na pultech knihkupectví už mohou čtenáři najít vítěznou knihu pátého ročníku soutěže Hvězda inkoustu Moje cesta do fantazie autorky Lenky Poláčkové. Obálku pro nás připravoval talentovaný ilustrátor Jaroslav Kratochvíl a my se teď můžeme podívat za oponu toho, jak se u nás obálka vytváří.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 128
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.04.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,292 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Jaroslav Kratochvíl
EAN 9788025356746
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Databazeknih.cz - Moje cesta do fantazie


...„Celá kniha se nese v takové lehké atmosféře, kterou jsem si opravdu užívala. Připomínalo mi to krásné teplé letní večery někde u vody a ta pohoda mi vydržela v těle po celou dobu čtení.“...

Autor

Lenka Poláčková

Lenka Poláčková

Lenka vystudovala výtvarnou pedagogiku, galerijní edukaci a kulturální studia, takže je teď velmi kvalifikovanou maminkou na rodičovské dovolené. Miluje anime, Lego, historii a město Olomouc. Odjakživa chtěla navrhnout vlastní Lego stavebnici a napsat vlastní knížku. Moje cesta do fantazie je její prvotinou.

Zobrazit profil autora