Zloději stínu – Pod ochranou lišky


Kevin Sands

Vsadili vše na jedinou kartu. Bude jim však stačit chytrost, mrštnost a odvaha, když při nich nebude stát štěstí? Nový akční příběh od autora oblíbené série Alchymistova šifra.

Callan a jeho parťáci nikdy neměli lehký život. Jen díky své šikovnosti a neobyčejným schopnostem teď dostali nabídku, která převyšuje i ty nejdivočejší sny. Co na tom, že jde o krádež, na které si vylámala zuby řada dospělých, a oni nejsou ještě ani plnoletí. Když zvládnou vyfouknout přísně střežený poklad nejmocnějšímu čaroději ve městě, budou moct pověsit svoji stinnou minulost na hřebík!

Callana však celý život varovali, že kouzlům je lepší jít z cesty. Můžou se kdykoliv obrátit proti vám a způsobit, že místo abyste podvod řídili vy, stanete se jeho obětí. Stojí ten risk za to?

Více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Zloději stínu"

Detailní informace

Počet stran 400
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 10.03.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,602 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Olga Zakis
Číslo dílu 1
Původní název Dragon´s Eye
Původní jazyk angličtina
Překladatel Dušek Zdík
EAN 9788025356074
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

Databazeknih.cz - Pod ochranou lišky


„…Bylo to skvělé! Čtivé, akční, napjatá jsem byla jako guma u trenýrek, a hlavně, příběh byl nepředvídatelný! Postavy si oblíbíte (já si je teda doslova zamilovala), občas se i lehce pobavíte, oceníte neotřelé nápady a v neposlední řadě budete nadšeni z grafické úpravy, ta se fakticky povedla!“...

Autor

Kevin Sands

Kevin Sands

Od té doby, co opustil univerzitu s dvěma tituly z teoretické fyziky, působil jako vědecký pracovník, obchodní poradce, učitel a profesionální hráč pokeru. Jeho bestselerová série Alchymistova šifra získala 28 různých ocenění. Kevin Sands žije v kanadském Torontu.

Zobrazit profil autora