Hravý průvodce Českem I.


Iva Petřinová

24 jedinečně ilustrovaných výletů od autorů oceněného bestselleru Hravý průvodce Prahou

Čekají vás prázdniny nebo volný víkend? Tak nazujte toulavé boty a objevujte spolu se svými dětmi krásy naší vlasti! S tímto hravým průvodcem se z každého výletu stane nezapomenutelný zážitek. Poznáte kraj blanických rytířů, půvaby Šumavy nebo největší skalní město v Evropě. Vydáte se údolím Vydry, do magického ráje poustevníků, za zkamenělou pohádkou, do českého Betléma či za bohem Radegastem. A během putování vás čeká spousta zajímavostí, pověstí, úkolů i kvízů!
Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Hravý průvodce Českem

Hravý průvodce Českem

Prodlužující se dny a teplé víkendy lákají k výletům do přírody. Je nám jasné, že po dvou letech nejrůznějších lockdownů a uzávěr spousta z vás okamžitě zamíří za hranice, ale pro ty, kteří dávají přednost českým, moravským a slezským luhům a hájům, tu máme skvělého pomocníka – Hravého průvodce Českem.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 208
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 12.05.2022
Formát 167x239 mm
Hmotnost 0,5 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Vojtěch Šeda
Číslo dílu 1
EAN 9788025357590
Věk od 6
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

Video

Autor

Iva Petřinová

Iva Petřinová

Vystudovala cestovní ruch na Vysoké škole obchodní a od té doby pracuje jako průvodkyně. V současné době se věnuje průvodcování po Praze zaměřenému především na tematické vycházky pro děti. Z toho čerpá inspiraci pro články publikované na blogu, v několika časopisech a v knižní prvotině Hravý průvodce Prahou. Ráda beseduje s žáky při vzdělávacích programech přímo ve školách.

Zobrazit profil autora