Lapka - Poklad tří králů (3. díl) | Albatros media

Lapka - Poklad tří králů (3. díl)

3. díl


Janne Kukkonen

i Připravujeme

Poradí si loupežnice Lili s prastarými silami zla? Závěr dobrodružného fantasy komiksu pro děti.

Neohrožená loupežnice Lili už prošla tajuplné hrady, prozkoumala ponurá sklepení i hrobky ukrývající drahocenné poklady. Poradila si zatím se vším, ale Klan ohně jí nelítostně šlape na paty. A začíná jít do tuhého. Jak se zachová tváří v tvář dávno pohřbeným silám, které nikdy neměly za cíl nic jiného než zničit lidské pokolení?
Více
299 Kč Doporučená cena
Vychází 25.02.2020

Detailní informace

Počet stran 96
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 27.02.2020
Formát 184x260 mm
Hmotnost 0,552 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Překladatel Jitka Hanušová
EAN 9788025346174
Věk od 10
Typ Kniha

Autor

Janne Kukkonen

Janne Kukkonen

Janne Kukkonen se narodil ve finském Rovaniemi. V dětství četl a kreslil komiksy a nikdy neuvažoval o tom, že by dělal něco jiného, až vyroste. Pracoval jako animátor a režisér animovaných a krátkých filmů, zatímco ve volném čase tvořil svůj první komiks. Nápad na sérii Lapka – poklad tří králů nosil v hlavě více jak deset let, než ji nabídl vydavateli. Jeho debut získal v roce 2017 ve Finsku první cenu za nejlepší komiks roku (Comics Finlandia Prize 2017). Nyní pracuje na plný úvazek, píše a ilustruje svůj vlastní komiks a stále neuvažuje, že by dělal něco jiného, než o čem snil v  dětství.

Zobrazit profil autora

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.