Alchymistova šifra – Volání přízraku | Albatros media

Alchymistova šifra – Volání přízraku


Kevin Sands

i Připravujeme

Čtvrtý díl dobrodružné série plný magie, záhad a šifer.

Christopher Rowe neví, kým je. Probouzí se daleko od domova sám a bez vzpomínek. Vesničané říkají, že ho posedlo neviditelné zlo a vědomí nabyl až po zásahu místní čarodějnice. Christopher tuší, že jeho stav není náhoda. Povídá se, že poslední dobou z vesnice beze stopy zmizelo několik dětí. Lidé věří, že se vrátil zlovolný duch Bílé paní, který prý děti krade a pohlcuje jejich duše. Christopherovi se stále nevrací paměť, naštěstí ho ale najdou Tom a Sally. Dokáže si s jejich pomocí rozpomenout na své jedinečné nadání, vyřešit temné tajemství a objevit ztracené děti?
Více
349 Kč Doporučená cena
Vychází 28.05.2019

Detailní informace

Počet stran 368
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.05.2019
Formát 145x210 mm
Jazyk čeština
Ilustrátor Olga Zakis
Číslo dílu 4
EAN 9788025341391
Věk od 10
Typ Kniha

Autor

Kevin Sands

Kevin Sands

Od té doby, co opustil univerzitu s dvěma tituly z teoretické fyziky, působil jako vědecký pracovník, obchodní poradce, učitel a profesionální hráč pokeru. Jeho bestselerová série Alchymistova šifra získala 28 různých ocenění. Kevin Sands žije v kanadském Torontu.

Zobrazit profil autora

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.