Slovníček pojmů z českého jazyka a literatury pro 2. stupeň ZŠ


František Brož

Skvělý pomocník k přípravě na přijímací zkoušky z českého jazyka a literatury!

Sáhni po našem slovníčku! Díky němu snadno pochopíš pojmy z českého jazyka a literatury, které ti jsou nejasné!

Každému heslu je věnována jedna stránka. Vše je jednoduše vysvětleno a nechybí tu ani kontrolní úlohy, na kterých si otestuješ, jestli už všemu rozumíš.

Pokud se připravuješ na státní přijímací zkoušky, jistě oceníš příklady toho, jak může být znalost daného hesla ověřována v didaktickém testu z českého jazyka a literatury, který připravuje CERMAT.

Více
199 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly ze série "Slovníček pojmů z Českého jazyka a liter"

Detailní informace

Počet stran 208
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.09.2018
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,326 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025338186
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

František Brož

František Brož

Celý život se z různých úhlů pohledu zabývá vzděláváním, ať už jako středoškolský a vysokoškolský pedagog, nebo jako autor i recenzent různých publikací, výukových materiálů i článků. V minulosti se intenzivně věnoval problematice ověřování výsledků vzdělávání, i dnes spolupracuje na několika projektech s touto tematikou, přednáší učitelům. Zajímají ho otázky čtenářských dovedností, rád hledá možnosti, jak učinit češtinu a čtení přívětivější a atraktivnější pro žáky, studenty i učitele. I proto začal na vlastních webových stránkách dávat dohromady „na koleně“ elektronický časopis PROČeštinu, ze stejného důvodu společně s manželkou píší knihy, jejichž cílem je vzdělat i pobavit.

Zobrazit profil autora