Slovníček pojmů z českého jazyka a literatury


František Brož

Šikovný pomocník pro žáky 4. a 5. ročníků základních škol.

Sáhněte po našem slovníčku, díky němuž vaše děti snadno pochopí pojmy z českého jazyka a literatury, které jim jsou nejasné!

Každému heslu je věnována jedna stránka. Vše je jednoduše vysvětleno a doplněno informacemi o tom, jakým způsobem se na daný pojem mohou ve škole ptát. Nechybí kontrolní úlohy, na kterých si děti otestují, jestli už všemu rozumí.

Pokud se připravují na státní přijímací zkoušky na osmileté gymnázium, jistě oceníte příklady toho, jak může být znalost daného hesla ověřována v didaktickém testu z českého jazyka a literatury, který připravuje CERMAT.

Více
169 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Slovníček pojmů z Českého jazyka a liter"

Detailní informace

Počet stran 120
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.10.2017
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,196 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025333860
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

František Brož

František Brož

Celý život se z různých úhlů pohledu zabývá vzděláváním, ať už jako středoškolský a vysokoškolský pedagog, nebo jako autor i recenzent různých publikací, výukových materiálů i článků. V minulosti se intenzivně věnoval problematice ověřování výsledků vzdělávání, i dnes spolupracuje na několika projektech s touto tematikou, přednáší učitelům. Zajímají ho otázky čtenářských dovedností, rád hledá možnosti, jak učinit češtinu a čtení přívětivější a atraktivnější pro žáky, studenty i učitele. I proto začal na vlastních webových stránkách dávat dohromady „na koleně“ elektronický časopis PROČeštinu, ze stejného důvodu společně s manželkou píší knihy, jejichž cílem je vzdělat i pobavit.

Zobrazit profil autora