S matematikou za dobrodružstvím - Honba za pokladem


Radek Chajda

Cvičebnice matematiky jako gamebook? To tu ještě nebylo!

Cvičebnice matematiky jako gamebook? To tu ještě nebylo!

Přijměte pozvání strýce Konráda, který má rád nejen matematiku, ale také bojovky. Připravil pro vás honbu za pokladem, ovšem najít jej nebude tak snadné. Pomáhat vám budou vaše matematické schopnosti, ale nezoufejte, když něco spletete. Dozvíte se, kde se stala chyba, takže ji už příště neuděláte, a budete vráceni do hry.

Procvičíte si učivo 3.-5. třídy ZŠ a jako malý přídavek vás na konci knížky čeká zajímavé povídání o pokladech se zábavnými doplňovačkami.

Více
209 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 56
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.07.2023
Formát 160x230 mm
Hmotnost 0,111 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Victoria Chajdová
Řady Gamebook
EAN 9788025363379
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Radek Chajda

Radek Chajda

Studoval odbornou fyziku se zaměřením na optiku a také učitelství matematiky a fyziky, obojí na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pracoval jako odborný technik, což mu umožnilo získat široký přehled v technických aplikacích. Zároveň má i osmiletou praxi jakou učitel matematiky a fyziky. Nyní navštěvuje školy se svým programem „Hravá věda“ a věnuje se popularizaci vědy a techniky. Své bohaté zkušenosti z pedagogické praxe i technických oborů uplatňuje nejen ve svých publikacích, ale také ve spolupráci s Českou televizí při tvorbě naučných pořadů pro děti.

Zobrazit profil autora