Obrázkové čtení – Staré řecké báje a pověsti | Albatros media

Obrázkové čtení – Staré řecké báje a pověsti


Martin Pitro

Stateční hrdinové, mocní bohové a nejznámější příběhy z řecké mytologie v obrázcích, s nadsázkou a humorem!

Stateční hrdinové, mocní bohové a nejznámější příběhy z řecké mytologie v obrázcích, s nadsázkou a humorem! Řecké báje a pověsti by měl znát každý kluk či holka. V této knize prastará vyprávění ožívají, mění se v zábavné příběhy a děti si je tak snadno zapamatují. - Prométheus - Hérakles - Perseus a Andromeda - Daidalos a Ikaros - Odysseus - O trojském koni … a mnoho dalších
Více
199 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 48
Datum vydání 23.02.2015
Formát 216x276 mm
Hmotnost 0,413 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025320952
Věk od 7
Typ Kniha

Autor

Martin Pitro

Martin Pitro

Martin Pitro se narodil v Kolíně, odmaturoval na Akademickém gymnáziu Štěpánská v Praze a následně vystudoval historii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Zabývá se slovanským náboženstvím, obdobím středověku a popularizací historie vůbec. Je autorem či spoluautorem více než deseti knih, mimo jiné oblíbených, komiksově pojatých českých pověstí, řeckých bájí a vyprávění o Karlu IV. Čtyřdílná série Drsný střed Evropy získala literární Cenu E. E. Kische.

Zobrazit profil autora

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.