Ze zákulisí Fragmentu 1 | Albatros media

Ze zákulisí Fragmentu 1

Aktuality Knižní novinky

V naší redakci se toho tolik děje! Proto jsme se rozhodli se s vámi čas od času podělit o novinky. Dozvíte se, na jakých knihách aktuálně pracujeme, jaké knihy jsme koupili k českému vydání nebo jaké obálky jsme právě schválili. Tak jdeme na to!

Naši drazí fragmentí čtenáři,

taky to máte tak, že si z Vánoc nejvíc užíváte to těšení se na dárky, a samotné rozbalování a zkoumání obdržených prezentů už je jen taková třešnička na dortu? Pokud ano, tak pro vás máme skvělou zprávu, protože jsme se rozhodli chystat pro vás takovéhle „těšení se“ na našich stránkách pravidelně. A totiž těšení se ne na vánoční dary, ale na novinky, které pro vás chystáme. Průběžně vás tak budeme informovat o nejočekávanějších titulech, které jsme právě koupili, a pochlubíme se i obálkami, které přebíráme nebo které jsme vytvořili.

První dobrou zprávou je, že jsme koupili čtvrtý díl série Hraju, abych žil a jeho vydání chystáme na duben 2020. Všichni milovníci kvalitního LitRPG se tak mají na co těšit! O měsíc později pak spatří v ČR světlo světa Dvě temné královny – třetí díl série Tři temné koruny. A jelikož autorka této série Kendare Blake je velice plodná, není tohle nejspíš zdaleka poslední kniha z ostrova Fennbirn. 

Myslíme ale samozřejmě i na naše mladší čtenáře. Dívky jistě potěší třetí díl oblíbených Zápisků z Rosewoodu, tentokrát s názvem Ztracená princezna. Už v lednu se princezna Ellie a její dvojnice Lottie dostanou přímo do centra dalšího dobrodružství, při kterém tentokrát zavítají až do dalekého Japonska. Chlapci a dívky ve věku 9+, ale také všichni milovníci kultovního seriálu Jak jsem poznal vaši matku si pak nesmí nechat ujít novinku fenomenálního herce, šoumena a mága-amatéra Neila Patricka Harrise: Kouzelnickou partu – Díl druhý. U té se nejen pobavíte, ale také naučíte tahat z rukávu kromě moudrostí a es i různá kouzla – a to za to stojí.

A na závěr jedna obálka. Obálka, na kterou jsme velice hrdí. A to nejen proto, že si my v redakci myslíme, že se povedla. Ale proto, že si to samé myslí i Iona Greyová – sama autorka Třpytivé hodiny. A také autorka bestsellerových Dopisů, které nikdo nečetl (ale které vy byste si rozhodně přečíst měli). Její nadšený e-mail, začínající slovy „Helena, I absolutely LOVE it!“, nám vnesl novou energii do žil. A s touhle energií jdeme pracovat na dalších titulech pro vás…