TOP TITULY NA JARO 2021 | Albatros media

TOP TITULY NA JARO 2021

Knižní novinky

Červenec a srpen jsou pro mnohé z vás nejklidnější a nejpohodovější měsíce, plné koupání, zábavy a dobrých knih. Pro nás to je dvaašedesát naprosto hektických dní, během kterých dáváme dohromady ediční plán na další rok. Ale ta dřina stojí za to a teď se vám chceme pochlubit, jaké top tituly jsme pro vás získali na první půlku příštího roku.

 

V únoru se můžete těšit na Heartstream, strhující thriller o posedlosti, slávě a zradě, ale hlavně o nebezpečné appce, přes kterou můžete naživo sdílet své emoce a pustit si tak své fanoušky blíž, než kdy bylo možné. V březnu vyjde nejen romance Vůně citronu, ale hlavně druhá část dlouho očekávané Paoliniho novinky Spát v moři hvězd. Její první část jde mimochodem za pár dní do tiskárny a můžete se na ni těšit už 12. listopadu.
 

V dubnu uděláme radost milovnicím Mariany Zapaty, protože na pulty knihkupectví vrhneme další její knihu, tentokrát S láskou, Lukov. Neošidíme ale ani milovníky LitRPG, pro které chystáme už pátý díl série Hraju, abych žil. Duben se nejspíš stane také oblíbeným měsícem Lucie Ortegy, vítězky posledního ročníku Hvězdy inkoustu, protože vydáme její vítězný rukopis Světla na močálem. A věřte nám, rozhodně je na co se těšit! Jako poslední pecku na tenhle měsíc chystáme Milosrdnou vránu, YA fantasy, kterou přečtete jedním dechem a okamžitě budete chtít víc.

Květen je měsícem lásky a my tohle pravidlo hodláme dodržet. Proto vám během něj nabídneme hned dvě skvělé romance – Hypotézu lásky a Polibky a croissanty. Milostnou zápletku si užijete i v Rudé milence, historickém new adult románu pro milovnice Dopisů, které nikdo nečetl nebo Dívky v modrém plášti. A fanoušci Kendare Blake od nás dostanou dárek v podobě Pěti temných osudů, čtvrtého dílu oblíbené „temné“ série.

Kromě těchto „top titulů“ ale samozřejmě chystáme i spoustu dalších novinek. Podívat se na ně můžete do našeho edičního plánu, který co nevidět zveřejníme. Přejeme vám, ať si v něm každý najde to svoje! 😊

Na co se těšíte nejvíc?

Jana z Fragmentu