Svět knihy 2019 | Albatros media

Svět knihy 2019

• Zprávy z redakce

Milí fandové čtení a knih! Už ve čtvrtek 9. 5. se můžete těšit na 25. mezinárodní knižní veletrh a literární festival SVĚT KNIHY PRAHA 2019, který se koná na Výstavišti v Holešovicích až do neděle 12. 5.

Této velké knižní akce se samozřejmě účastní i nakladatelství Fragment. Pokud byste si chtěli prolistovat nebo zakoupit naše jarní novinky nebo osvědčené bestsellery s veletržní slevou 20 %, zavítejte na stánek společnosti Albatros Media (P 208).

Kdo z vás má rád besedy s autory, přijďte také na stánek P 208, a to už ve čtvrtek 9. 5. v 10.30 h. Budeme si povídat s Petrem Kostkou a ilustrátorkou Olgou Tesařovou o společnosti ve starém Řecku, o bozích a o knize Proč Zeus přikoval Prométhea.

V pátek 10. 5. od 12.00 h na stejném místě pak proběhne akční workshop ke skládačce První pomoc pro děti s autory a lektory první pomoci MUDr. Robertem Pleskotem, MUDr. Barbarou Nižnanskou a Mgr. Kristýnou Schnablovou.

A do třetice – v sobotu 11. 5. od 15.30 h se v prostoru HUMBOOKSTAGE před Průmyslovým palácem bude konat beseda mladých autorů nazvaná Young blood v young adult, po které bude následovat křest vítězné knihy 2. ročníku naší soutěže Hvězda inkoustu Zmizení Sáry Lindertové začínající autorky Kateřiny Šardické.

Užijte si Svět knihy 2019!

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.