Nejočekávanější young adult fantasy roku!

Aktuality

Právě vyšla nejočekávanější young adult fantasy. První díl trilogie o krvavé magii Krvavý lístek si nyní mohou užít i čeští čtenáři.

Kniha označovaná jako nejočekávanější young adult fantasy roku 2019 se dočkala i českého překladu od Pavly Kubešové! Román Krvavý lístek vás zavede do světa, kde hraje významnou roli krvavá magie. Vládne jí i princezna Aurélie, bohužel se však narodila do království, které všechny čarodějky brutálně stíhá. Poté, co se málem stane obětí atentátu, uprchne do království, kde konečně najde štěstí. Minulost ji však brzy dostihne a postaví ji před těžkou volbu.

Americká autorka Crystal Smithová románem Krvavý lístek debutovala a okamžitě zaujala pozornost čtenářů i médií. Podle prvního dílu plánované trilogie v současnosti vzniká televizní seriál.

Ne, pravdou je, že v našem světě existuje síla, která má mnoho forem a mnoho tváří, ale kromě osoby, která ji ovládá, nemůže nikdo rozlišit dobro a zlo. Podívejte se na mě. Vidíte ve mně zlo? Protože já praktikuji krvavou magii. - Crystal Smithová