Bohové Olympu – Krev polobohů

5. díl


Rick Riordan

i Připravujeme

Sedm polobohů včele s Percym čeká poslední a nejtěžší boj.

Připravte se na velkolepé finále. Sedm polobohů včele s Percym čeká poslední a nejtěžší boj.

Sedm polobohů včele s Percym čeká poslední a nejtěžší boj. Giganti, obludní pomocníci bohyně Gaiy, jsou připraveni zničit hrdiny z Velkého proroctví a s nimi i celý svět. Tábor polokrevných je obklíčen římskými jednotkami a hordami nestvůr. Nutně potřebuje pomoc, ale ta je až na druhém konci světa. Obří socha Athény Parthenonské by mohla válku mezi Řeky a Římany zastavit a polokrevné usmířit.

Míří ale kamenný kolos na správné místo, a hlavně, bude tam včas? Zbývá jen pár dnů. Pomstychtivá matka země Gaia se probírá z dlouhého spánku a k probuzení jí chybí jediné – krev dvou polobohů, krev Olympu!

Více
449 Kč Doporučená cena
Vychází 13.08.2024

Detailní informace

Počet stran 472
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 15.08.2024
Formát 145x205 mm
Jazyk čeština
Číslo dílu 5
Původní název Heroes of Olympus 5-The Blood of Olympus
Původní jazyk angličtina
Překladatel Dana Chodilová
EAN 9788025368770
Věk od 11
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Rick Riordan

Rick Riordan

Narodil se v texaském San Antoniu v USA. Řadu let učil angličtinu a dějepis na střední škole v Kalifornii. Příběhy z řecké mytologie vyprávěl synovi Haleymu, který jej požádal, zda by nevymyslel něco nového se stejnými postavami – a tak se zrodila pětidílná série s hlavním hrdinou Percym Jacksonem, za kterou autor získal řadu literárních ocenění. Další jeho série čerpají například z egyptské nebo severské mytologie. Riordanovy knihy už byly přeloženy do více než čtyřiceti jazyků.

Zobrazit profil autora