Enola Holmesová - Mycroftova nebezpečná hra

Grafický román


Mickey Georgeová

Grafický román na motivy oblíbených filmů z Netflixu a úspěšné knižní série

Sympatická, vtipná, okouzlující a především chytrá – to je mladší sestra slavného detektiva Sherlocka Holmese – Enola. Podařilo se jí vyřešit první případ a další na sebe nenechá dlouho čekat. Poté, co tajemná skupina anarchistů unese jejího druhého bratra Mycrofta, pustí se do pátrání. Doufá, že ho zachrání a zároveň získá zpět něco, co jí vzal. S pomocí lorda Tewkesburyho a pouličního poslíčka jménem Shag začne rozplétat síť záhad, která ji zavede do Scotland Yardu i hluboko do londýnského podzemí. Podaří se jí odhalit pravdu o bratrově únosu a překazit nekalé plány anarchistů, které ohrožují nejen Mycrofta, ale i město?
Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Enola v barvách

Enola v barvách

Dobrodružství chytré, drzé a emancipované mladší sestry Sherlocka Holmese jsou barvitá vždycky, ale to, které u nás vyšlo 14. března, je ještě o stupeň barvitější – jedná se totiž o komiks. Tenhle uzavřený příběh vznikl speciálně pro komiksovou podobu, takže na Netflixu byste ho hledali marně. Dějově každopádně navazuje na první film a v ideálním případě byste si ho měli přečíst před zhlédnutím toho druhého. V podstatě si ale tuhle krátkou vsuvku do Londýna konce 19. století můžete dopřát kdykoli, když budete mít chuť podívat se, co Enola zase vyvádí 😊.

Více informací

Detailní informace

Počet stran 104
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.03.2023
Formát 168x259 mm
Hmotnost 0,317 kg
Jazyk čeština
Původní název Enola Holmes: Mycroft's Dangerous Game
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025362143
Věk od 11
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

kniznipristaviste.blogspot.com - Enola Holmesová - Mycroftova nebezpečná hra


...„Celá série Enoly patří mezi middle grade, ale bezesporu potěší i starší čtenáře, kteří si chtějí u čtení odpočinout a pobavit se. Navíc ta dobová atmosféra, starý dobrý Londýn, a jednotlivé případy zkrátka baví. Za mě rozhodně doporučení.“...

Autor

Mickey Georgeová

Mickey Georgeová

Mickey George je spisovatelka a ilustrátorka, jejíž debutový grafický román The Heart Hunter vyšel v nakladatelství Legendary Comics. Napsala také komiksové pokračování filmu Enola Holmes s Millie Bobby Brownovou a Henrym Cavillem v hlavních rolích a pracuje na svém queer steampunkovém webovém komiksu The King of Trouble. Když nepíše komiksy, píše herní scénáře pro aplikace vizuálních novel. V současné době žije v Salt Lake City se dvěma velkými psy a příliš velkým množstvím knih.

Zobrazit profil autora