Romantický fantasy bestseller, který nadchne nejen fanoušky Stmívání

Nástupem do Katmerské akademie se mi obrátil celý svět vzhůru nohama. Na téhle škole uprostřed aljašské divočiny je něco podivného, stejně jako na všech mých nových spolužácích. Připadám si tu jako obyčejná smrtelnice mezi bohy… nebo příšerami. Členy znepřátelených frakcí spojuje jen nenávist ke mně. A pak je tu Jaxon Vega, upír se smrtícím tajemstvím, ke kterému mě to záhadně táhne. A já se začínám bát, že jsem se tu neocitla jen shodou nešťastných náhod. Někdo mě sem přivedl úmyslně… jako návnadu.

Více
499 Kč Doporučená cena
V prodeji

6 důvodů, proč si přečíst Touhu

6 důvodů, proč si přečíst Touhu

TikTok senzace, „nové Stmívání“, Amazon young adult kniha roku 2020 – to a mnohem víc je Touha, první díl šestidílné fantasy série od americké autorky Tracy Wolff. Nestačí vám předchozí důvody k tomu, abyste po knize sáhli? Pak vám tady předkládáme dalších šest. Jestli vás nepřesvědčí ani tyhle, tak už asi nic.

Více informací

Další tituly ze série "Touha"

Detailní informace

Počet stran 488
Datum vydání 18.05.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,522 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Řady Touha
Původní název Crave
Původní jazyk angličtina
Překladatel Drahomíra Michnová
EAN 9788025362709
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Tracy Wolffová

Tracy Wolffová

Tracy Wolffová je známá autorka bestsellerů New York Times a USA Today, milovnice upírů, draků a všeho, co řádí v noci. Někdejší profesorka angličtiny nyní věnuje veškerý svůj čas psaní temných a romantických příběhů s osudem trýzněnými postavami a drsnými hrdinkami. Svých více než šedesát románů napsala v texaském Austinu, kde žije se svou rodinou.

Zobrazit profil autora