Přízraky noci


Kateřina Ševčíková

Akční fantasy pro čtenáře Šesti vran.

Moggast – země, které vládne proslulý kníže Dragovit. O jeho temných praktikách kolují nejrůznější zvěsti, lidé však o nich hovoří jen šeptem v bezpečí svých domovů.

Princezna Lada je přesvědčená, že Dragovit stojí za únosem její starší sestry Kazi. Když se ji vydává zachránit, rozhodně nepočítá s tím, že hned při prvním střetu s nepřítelem zemře. Smrtka jí však učiní lákavou nabídku.

Lovec démonů Karden chce být slavný. Jeho vyhlídky byly mizivé, teď však dostal od Dragovita úkol, kterým by si mohl svůj sen splnit. Stačí knížeti přivést princeznu Ladu.

Potulná hudebnice Noa strávila polovinu života skrýváním. Když se jí naskytne příležitost pomstít se vrahovi její rodiny, knížeti Dragovitovi, ani na vteřinu nezaváhá.

Jaela život na malé vesnici nudí. Alespoň do dne, kdy v osadě propukne morová nákaza, a on musí utéct, aby ochránil svoji rodinu.

Čtyři hrdinové, jeden úkol. Každý je jiný, přesto je něco spojuje. Kdo z nich vyhraje a kdo skončí jako poražený? A jsou všichni takoví, jací se na první pohled zdají být?

Více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Přízraky noci"

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 260
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 23.09.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,434 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025353066
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

maya-and-books.cz - Přízraky noci


...„Opravdu mile překvapena jsem ale byla z vývoje děje. Vše plynulo smysluplně a děj byl nabitý akcí. Musím říci, že jsem se ani na chvilku nenudila a čtení jsem si moc užívala.“...

Databazeknih.cz - Přízraky noci


...„Líbilo se mi, že celá kniha byla taková akční a člověk se nestačil divit, pořád se něco dělo. Bylo to úžasné a mě mrzí, že jsem knihu přečetla tak rychle a že neměla alespoň o pár stránek navíc.“...

Autor

Kateřina Ševčíková

Kateřina Ševčíková

Kateřina Ševčíková vystudovala žurnalistiku na Masarykově univerzitě v Brně. Tvůrčímu psaní se věnuje od dětství, v roce 2015 jí vyšla povídka Hra ozvěny ve sborníku DivergentCzech. Jejím debutovým románem je young adult fantasy Přízraky noci. Miluje cestování a shromažďování knih, které potom nestíhá číst, a neustále trpí nutkáním něco tvořit.

Zobrazit profil autora