Everless - Panství zášti a lásky | Albatros media

Everless - Panství zášti a lásky


Sara Hollandová

Čas je zbraň. Jen ona ví, jak ji použít. Závěrečný díl série.

Čas je zbraň. Jen ona ví, jak ji použít. Jules Emberovou vychovávali v přesvědčení, že Alchymista je zlý a Čarodějka dobrá. Jules je převtělený Alchymista, a možná právě proto ji teď obviňují z vraždy královny i její dětské lásky, Roana. Jules ví, kdo má obě úmrtí na svědomí. Není jí to ale nic platné, když na její hlavu vypsali odměnu a ona musela z Everless uprchnout. Jdou po ní všichni, včetně pravé vražedkyně a jejího úhlavního nepřítele, Čarodějky Caro. Jules už prožila jedenáct životů, ale na rozdíl od Čarodějky, která ovládá své schopnosti dokonale, nemá ke vzpomínkám a zkušenostem, které během nich získala, přístup. Pokud Jules nechce navždy ztratit svůj domov, musí Caro porazit. Získá zpět svoji minulost a s ní i ztracenou čest?
Více
349 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly ze série "Everless"

Detailní informace

Počet stran 324
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.04.2020
Formát 135x203 mm
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Everless
EAN 9788025346600
Věk od 13
Typ Kniha

Autor

Sara Hollandová

Sara Hollandová

Sara Hollandová vyrostla mezi stovkami knih v malém městečku v Minnesotě. Vzdělání získala na univerzitě Wesleyan a předtím, než v New Yorku získala práci ve vydavatelství, pracovala v čajovně, v  kanceláři zubaře a ve státní správě. Dnes byste ji potkali v newyorských knihovnách nebo s  hrnkem kávy v ruce.

Zobrazit profil autora

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.