Everless - Panství zášti a lásky


Sara Hollandová

Čas je zbraň. Jen ona ví, jak ji použít. Závěrečný díl série.

Čas je zbraň. Jen ona ví, jak ji použít.

Jules Emberovou vychovávali v přesvědčení, že Alchymista je zlý a Čarodějka dobrá. Jules je převtělený Alchymista, a možná právě proto ji teď obviňují z vraždy královny i její dětské lásky, Roana. Jules ví, kdo má obě úmrtí na svědomí. Není jí to ale nic platné, když na její hlavu vypsali odměnu a ona musela z Everless uprchnout. Jdou po ní všichni, včetně pravé vražedkyně a jejího úhlavního nepřítele, Čarodějky Caro.

Jules už prožila jedenáct životů, ale na rozdíl od Čarodějky, která ovládá své schopnosti dokonale, nemá ke vzpomínkám a zkušenostem, které během nich získala, přístup. Pokud Jules nechce navždy ztratit svůj domov, musí Caro porazit. Získá zpět svoji minulost a s ní i ztracenou čest?

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 324
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 02.04.2020
Formát 135x203 mm
Hmotnost 0,459 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Everless
Původní název Evermore
Původní jazyk angličtina
EAN 9788025346600
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Sara Hollandová

Sara Hollandová

Sara Hollandová vyrostla mezi stovkami knih v malém městečku v Minnesotě. Vzdělání získala na univerzitě Wesleyan a předtím, než v New Yorku získala práci ve vydavatelství, pracovala v čajovně, v  kanceláři zubaře a ve státní správě. Dnes ji potkáte v newyorských knihovnách nebo s  hrnkem kávy v ruce.

Zobrazit profil autora