Kroniky Kavalonu - Hněv pegasů


Kim Foresterová

Vznešení tvorové z bájí a legend ukazují svou temnou stránku. První díl dobrodružné fantasy.

Národy Kavalonu kdysi vedly nekonečné boje. Nyní už několik staletí panuje mezi kentaury, pegasy, jednorožci, kelpiemi a lidmi křehké příměří. Válka skončila, spolu s ní ale i přátelství, které mezi národy kdysi panovalo.

Kentauři se povyšují nad ostatní, protože věří, že jsou lepší než oni. Ve skutečnosti však skrývají děsivé tajemství. Kelpie viní kentaury, že je zahnali do moře, a z jednorožců se stali krutí otrokáři. Pegasové, kterým je připisována vina za rozpoutání války, se uchýlili do dobrovolného vyhnanství v horách.

Nyní se však Kavalonem šíří zlé předtuchy. Objevil se nový nepřítel a země je v ohrožení. Dokáže čtveřice mladých hrdinů – dva lidé, kentaur a pegas – rozhádané národy spojit? Pokud se jim to nepovede, Kavalon navždy padne.

Více
249 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly ze série "Kroniky Kavalonu"

Detailní informace

Počet stran 280
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 12.09.2019
Formát 140x205 mm
Hmotnost 0,46 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Chronicles of Cavallon
Původní jazyk angličtina
Překladatel Rudolf Řežábek
EAN 9788025343371
Věk od 11
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Kim Foresterová

Kim Foresterová

Kim Foresterová je literární pseudonym spisovatelky Kathy MacMillan. Kathy je zároveň tlumočnicí amerického psaného jazyka, knihovnicí, zpěvačkou a oddanou členkou Mrzimoru. Píše obrázkové knihy, dětskou nonfiction, young adult fantasy a faktografické knihy pro zaměstnance knihoven, učitele a rodiče.

Zobrazit profil autora