Zábavné vycházky po Praze pro celou rodinu

Zprávy z redakce

Ať už jsme se v Praze narodili, žijeme tu či pracujeme, nebo se sem jednou za čas vydáme na výlet, většina z nás se občas ráda vypraví na procházku po krásných pražských zákoutích. Máme-li s sebou děti, bývá někdy obtížné je zabavit a zaujmout. Vydejte se s dětmi na vycházku po Praze, která bude bavit celou rodinu.

Připravili jsme proto pro vás průvodce, díky nimž dokáže dětem vycházku zpestřit každý z nás. Děti se tak mohou seznámit s pražskými památkami, zákoutími a historií zábavnou formou.

Hravý průvodce Prahou obsahuje 19 vycházek po různých částech Prahy. Každý si může vybrat, na co má právě chuť. Pražský hrad a jeho zahrady, Kampa, Petřín, Vyšehrad, židovské město, Staré a Nové město pražské nebo třeba Malá Strana.

Každá vycházka vás zavede na ta nejzajímavější místa, seznámí vás s místními pověstmi, které zaujmou děti i dospělé, a upozorní na vše, co byste určitě neměli minout bez povšimnutí. Pro zpestření zde děti najdou také celou řadu úkolů a otázek.

 

 

 

Na filmové fanoušky zase čekají Procházky Prahou filmovou. S tímto průvodcem můžete navštívit místa, která znáte z filmů a seriálů. Zjistíte, kde bydlel pan Tau, zavítáte do uličky ze Záhady hlavolamu či zahrady z filmu Adéla ještě nevečeřela nebo zjistíte, kde kotvil Saturninův hausbót.

Takže teď už jen otevřít průvodce, zapíchnout prst do mapy a hurá za dobrodružstvím!