Valentýnský kvíz

Aktuality Zprávy z redakce

Co by to bylo za Valentýna bez pořádné dávky romantiky? Že zrovna nemáte nikoho, s kým byste tenhle den prožili? Nevadí – milou společnost vám může udělat i knížka. A samozřejmě jaká jiná než plná lásky. A ideálně taky humoru. Pokud žádnou takovou po ruce nemáte, zbystřete. V naší valentýnské soutěži totiž můžete vyhrát jeden z new adult milostných románů, ve kterých tohle všechno najdete. Udělejte si náš kvíz a soutěžte na našem Facebooku!

 

 

Rande s knihomolkou

Hlavní hrdinka, pro kterou knížky znamenají všechno, ale jejíž milostný život je na bodu mrazu? Která z nás by se v tom alespoň v nějaké životní fázi nenašla. Na co se taky obtěžovat s reálným chlapem, když knižní hrdinové jsou tak… dokonalí 🧡. Jenže když vám fiktivní muži přestanou stačit, je skok do světa randění pěkně tvrdý. Pokud tedy nemáte kamaráda, který vám ochotně pomůže vybrat toho nejlepší. Asi tušíte, jak tohle dopadne, ale to víte i u sledování Titanicu – a zážitek vám to rozhodně nijak nezkazí. Jestli vám k srdci přirostou i kamarádky hlavní hrdinky, určitě neváhejte a pořiďte si volné pokračování (Past na knihomolku), které právě vychází.

 

Srdcem proti zdi

Pokud máte rádi žánr new adult romance, na knihy Mariany Zapaty už jste určitě narazili. A pokud vám v našem kvízu vyšla jako ideální kniha její novinka Srdcem proti zdi, pak jste pravděpodobně taky fanoušky hate-to-love romantiky, peprných (a vtipných) dialogů a občas nějakého toho černého humoru s příměsí nejrůznějších tělesných funkcí 😀. Marianin styl možná není pro každého, ale ti, které tyhle typ příběhů baví, se u čtení jejích slow-burn romancí neskutečně pobaví. Vybrat si můžete už z celkem čtyř přeložených titulů a brzy vyjde další – za dva měsíce se můžete těšit na Drahého Aarona.

 

Poslední song

Už jste přesycení příběhy o tom, jak si dva lidé, kteří se na sebe na začátku knihy nemohli ani podívat, o tři sta stran později skočí do náruče? Chcete si přečíst milý román se zajímavou zápletkou a z atraktivního prostředí showbusinessu, s vážnými tématy a zároveň bez zbytečných vulgarismů? Potom v knihkupectví sáhněte po Posledním songu. Pokud vás baví knihy Mony Kasten, určitě nebudete zklamaní 😉

 

 Srdce mi nejspíš ukradne:

 

Nejradši čtu příběhy:

 

Peprné výrazy a občasné vulgární vtipy:

 

Můj oblíbený romantický vzorec je: