Novinka od autorky bestselleru Dopisy, které nikdo nečetl | Albatros media

Novinka od autorky bestselleru Dopisy, které nikdo nečetl

• Aktuality

Mezi dvěma mladými lidmi se probouzí láska, která je osudová… a zapovězená. Vychází novinka od autorky bestselleru Dopisy, které nikdo nečetl.

Selina Lennoxová patří ke zlaté mládeži. Její život je nekonečný večírek plný alkoholu a skandálů s jediným cílem: vyhnout se nudnému životu, který jí naplánovali rodiče. Lawrence Weston je chudý malíř, který jedné noci nečekaně vstoupí do Selinina života, a ačkoliv si uvědomuje, že dívka jejího postavení s ním nikdy nemůže být, nedokáže ji opustit. Jejich láska odstartuje řadu srdcervoucích událostí, které je oba postaví před řadu složitých rozhodnutí.

Britská autorka Iona Greyová si svým debutem Dopisy, které nikdo nečetl získala čtenáře i kritiku. Oceňovaná kniha vynikala propracovanými postavami a autentickými emocemi na pozadí velkých historických událostí. V novém románu Třpytivá hodina autorka opět využila svůj spisovatelský cit naplno.

Napadlo ji, že během dne to je živá ulice plná povozů a aut a chodníky jsou přeplněné lidmi obtěžkanými bedýnkami s ovocem a zeleninou. Teď tu byl hrůzu nahánějící klid, i když nebylo úplné ticho. Velké město nikdy nebývá tiché. Najednou úplně vystřízlivěla a roztřásla se. V jednom okamžiku třpytivé pozlátko večera popraskalo a odhalilo prázdnotu, která tu vždycky byla, i když neviditelná. – Iona Greyová

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.