Fragment

Letošním HumbookStartem je Město duší!

• Aktuality

Letošním HumbookStartem se stala kniha Město duší! Máme radost, že v silné konkurenci vybral Humbook právě tento titul mladé české autorky Martiny Čekalové.

Humbook na podporu české young adult scény vymyslel HumbookStart. Začínající autoři to nemají snadné, tak proč je nepodpořít?! Od loňska vybírají vítěze HumbookStartu na základě ukázek z připravovaných textů nadějných českých autorů ambasadoři HumbookFestu. 

A na co se může vítěz těšit? Jeho knize je věnována velká pozornost nejen v online knižním světě. A hlavně si užije svou samostatnou besedu přímo na HumbookFestu!

HumbookStart je skvělý nápad a pro nás letos o to více, že vyhrála kniha z našeho nakladatelství

A o čem vlastně Město duší je? Pojďme si přečíst anotaci: Dovedete si představit, že ve světě, kde vládne přetvářka a faleš, existuje společnost, v níž je zakázáno skrývat své emoce? Přísně utajený vládní experiment, jehož cílem bylo lépe pochopit lidský imunitní systém, se zvrtnul. Proto bylo postaveno město, které není na žádné mapě a řídí se jinými zákony než zbytek světa. Mé jméno je Raven a v tom městě žiju. Jsem součástí komunity, která měla zůstat utajena. Ale tenhle plán nevyšel.

Kdo je autorka Města duší? Martina Čekalová se o čtení a knihy zajímala od mala. Její zájem později přerostl a vyústil ve studium literatury na vysoké škole. Psát začala již v patnácti letech a svou tvorbu publikovala na platformě Wattpad. Zde se úspěšně umístila v oficiální soutěži „The Wattys“ v kategorii Návyková četba, a to právě s příběhem Města duší, v té době publikovaným pod názvem Jiná DNA. 

Knihu vydáme 26. 9. Také se nemůžete dočkat? 

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.