Fragment

Křest knihy Slzy od smíchu

• Zprávy z redakce

Vydávání knih od domácích autorů má jednu velkou výhodu – na rozdíl od těch zahraničních si totiž můžeme užít jejich křty. A věřte nám, že to stojí za to!

  Většina křtů se odehrává v knihkupectvích nebo knihovnách a podle míry důležitosti autora se na nich schází různý počet různě významných lidí. Samozřejmě, že si užíváme i tenhle typ akcí, ale ve skrytu duše máme stejně nejradši ty komornější, rodinné. A přesně na jeden takový křest jsme dostali pozvánku minulý měsíc.

Křtila se kniha Slzy od smíchu a věřte nám, že při poslouchání historek její autorky Aleny Blanářové jsme se občas těm veselým slzám neubránili. Zvlášť když nám vyprávěla, co na sebe v knize prozradila, ale nakonec raději vyškrtla – ale o tom třeba příště. Celá akce se nesla v přátelském a rodinném duchu (jak by taky ne, když většina pozvaných patřila do nejužšího okruhu autorky) a chybět samozřejmě nemohlo ani dobré víno, které k jižní Moravě patří jako pizza k Itálii, a úžasné dobroty, které autorka vlastnoručně přichystala. O jejím vtipu a nápaditosti myšlenkové vás pak nejlépe přesvědčí její prvotina, která je ideálním čtením (nejen) na léto.

Albatros Media newsletter

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.