Fragment

KAMÍNKOVÁ AUKCE

Akce

Neváhejte se připojit k jedinečné Kamínkové aukci omalovaných kamínků od známých výtvarníků. Celý výtěžek je určený na podporu péče o rodiny, které doma pečují o dítě s postižením.

 

Středisko rané péče Sluníčko pomáhá zdarma rodinám s dětmi s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením, s vadami zraku či autismem. Cílem aukce je podpořit rodiny v nejvyšší možné míře v začlenění do běžného života nákupem pomůcek, které pomohou dětem v rozvoji jejich dovedností a schopností.

Dražba končí již ve středu 24. 6. 2020 ve 21:00:00!

V rámci benefiční aukce nyní můžete vydražit s kamínkem i knihu Ilony Fišerové Ohnivý kamínek.

Knížka o mladém čertovi Matyášovi, kterého život v pekle nudí, je veselé vyprávění pro děti v duchu klasických českých čertovských pohádek. Matyáše shazování ohnivých kuželek nebaví a mnohem víc ho zajímá pekelná knihovna a svět lidí. Když jednoho dne omylem vypustí na svět Hloupost, Lhostejnost a Strach, musí peklo opustit a napravit, co způsobil. Svou nepozorností totiž pěkně zavařil kováři Kubovi a jeho milé, kuchtičce Marjánce.

Chcete udělat něco pro dobrou věc? Tak neváhejte a navštivte stránky, kde aukce probíhá, a zapojte se. Uděláte radost potřebným a budete-li mít štěstí, můžete i vydražit krásné čtení pro své děti nebo vnoučata.