Angličtina, co vás bude bavit

Zprávy z redakce

Blíží se léto a s ním spojené cestování po zemích českých i těch ostatních. Sice nepředpokládáme, že by kdokoli z našich úžasných čtenářů měl s linguou francou současné doby problémy, ale pokud máte dojem, že by vaše angličtina přece jen potřebovala trochu zlepšit, připravili jsme si pro vás něco speciálního – učebnici Učte se s komiksem.

S Učte se s komiksem - angličtina si vtipnou a netradiční formou osvojíte slovní zásobu z praktických okruhů života, naučíte se novou gramatiku a navíc budete se zatajeným dechem sledovat příběh Nadeema a Sophie. Nechybí samozřejmě ani tabulka nepravidelných sloves a stránky s řešením úkolů. Úplně na konci pak najdete seznam všech slovíček, která se v učebnici vyskytla. A kdyby vám přece jen náhodou při objednávání zmrzliny nebo půjčování surfovacího prkna na pláži nějaké to slovíčko chybělo, přichystali jsme pro vás na léto i reedici našich oblíbených kapesních slovníků. 

Že se v létě nikam za hranice nechystáte? Nevadí, tahle zábavná učebnice vám skvěle poslouží i ve škole. Učitelé budou jen koukat, kde se ve vás najednou takové znalosti vzaly, a spolužáci vám budou tuhle komiksovou krásku závidět. Protože s ní se anglicky naučíte rychleji než byste řekli jednička s hvězdičkou. Tak jazykům zdar, a angličtině zvláště!