Neuvěřitelné příhody z Baskerville Hall


Ali Standishová

Dobrodružný detektivní příběh ze školy pro mimořádně nadané děti

Když mladý Arthur Conan Doyle získá stipendium na Baskerville Hall, tajné škole pro mimořádně nadané děti, je nadšením bez sebe. Rychle se spřátelí s dalšími nováčky – Irene Eagleovou, neohroženou dívkou, která se ničeho nebojí, a Jimmiem Moriartym, chlapcem, jehož genialita se vyrovná Arthurově. Společně zjišťují, že jejich nová škola je zvláštní místo, kde můžete potkat podivuhodná zvířata, vidět strašidelné stíny nebo slyšet nevysvětlitelné výbuchy.

Přijmou Arthur, Irene a Jimmie výzvu složit tří náročné zkoušky a rozšířit tak řady tajného spolku zvaný Trojlístek? Kdo jsou jeho členové? Mají něco společného se záhadnými událostmi, které se ve škole dějí? Nejde o Arturovy nepřátele, kteří usilují o jeho vyloučení ze školy… nebo ještě něco horšího?

Více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 248
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 18.04.2024
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,422 kg
Jazyk čeština
Původní název The Improbable Tales of Baskerville Hall 1
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jan Kozák
EAN 9788025367063
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Ali Standishová

Ali Standishová

Ali Standishová je autorkou knih pro mladé a mladé srdcem, které získaly ocenění Jane Addams Book Award, včetně knih nominovaných na cenu Carnegie The Ethan I Was Before, August Isle, Bad Bella, The Climbers, How to Disappear Completely, The Mending Summer a Yonder. Její knihy jsou ve výběru Junior Library Guild, získaly hvězdičkové recenze od Publisher's Weekly, Kirkus Reviews, Booklist a School Library Journal, byly jmenovány jako tituly Indies Next a byly nominovány na Goodreads Choice Awards. Během let, kdy žila v rozpadajícím se viktoriánském domku ve Velké Británii, získala magisterský titul z dětské literatury na univerzitě v Cambridge. Nyní žije v Severní Karolíně se svým manželem, synem a záchranářským psem.

Zobrazit profil autora